Відгуки та розповіді про готелі Норвегії

Розповіді туристів про Норвегію додати розповідь
Тур «6 столиць. Бурштинові дороги Балтії та Скандинавії»
Відразу зазначу, що тур пройшов успішно, без будь-яких ускладнень та серйозних зауважень. Залишилися лише позитивні емоції! Всім дякую! День перший. Виїзд з Південного терміналу, автобус стоїть біля "Пузатої хати", відправлення о 04:30 .
 •  5 років тому
Подорож країною водоспадів та неймовірних панорам
Подорож по країні водоспадів та неймовірних панорам Чи бачили ви колись справжній високий водоспад? А 16 одразу? Подорож до Норвегії назавжди змінила наше з Дашею уявлення про красу світу.
 •  6 років тому
Як самостійно організувати подорож Норвегією
Маршрут на 9 днів по Норвегії та витрати Оповідання тут Нотатки Якщо купувати квитки на двох, то вважатиметься групова знижка 25% Квиток купується єдиний від міста до міста.
 •  6 років тому
ТЕПЕР Я БАЧИВ ВСЕ!
Норвегія… Назва викликає в уяві образи суворих вікінгів на їхніх кораблях-драконах (дракарах) та крижані фіорди. Кожен мандрівник, що поважає себе, повинен хоча б раз у житті відвідати цю країну, щоб з чистою совістю сказати: “Тепер я бачив усе!
 •  7 років тому
Рибальська пригода на Нордкапі
Хто ще не відвідував найпівнічнішу точку Європи мис Нордкап? За браком часу ми вирішили скористатися цікавою пропозицією росіян, які працюють на самому острові. Gjesvaer- відоме місце з часів давнини, невелике містечко якого тепер перетворилося на величезну рибальську базу.
 •  8 років тому
Казкова Норвегія
 Наш тур називався "Подорож у Льодовиковий період" Поїздка пройшла чудово. Привезли багато позитивних вражень. Путівку купували через турфірму "Trip Travel"  Дуже сподобалося в Норвегії.
 •  8 років тому
Дуже гарна природа, рай для фотографа
Лофотени - це ланцюг островів у північній частині Норвегії, що йде на 300 км до Атлантичного океану. Неймовірної краси гори, скелі, луки, затоки і фіорди, яскраво-рожеві квіти fireweed, що повсюдно ростуть, красиві північні пляжі, чайки і норвезькі яскраві червоні/жовті будиночки на цьому фоні - там...
 •  9 років тому
Big fish або Подарунок для чоловіка
Продовження опису риболовлі в Норвегії Норвегія, Осло, Gjesvaer. 03.09. 2013-10.09. 2013р. Переліт Москва-Осло-Москва (Аерофлот) Осло-Альта-Осло (SAS) 1 день в Осло, 3 дні озерної риболовлі, 1 день морський, 1 день вільний для вивчення визначних пам'яток.
 •  11 років тому
Рибалка в подарунок, продовження
Подорож у подарунок, а тим більше поєднана з великим бажанням чоловіка порибалити в Норвегії, здалася мені гарною ідеєю. Шлях виявився не найпростішим, стояв вибір між літаком та машиною.
 •  11 років тому
Рибалка для чоловіка
Все почалося ще у жовтні 2012 року, коли я почала планувати День народження чоловіка у 2013 році. Відразу скажу, що день народження мого чоловіка у вересні; ) Ну ось. . .
 •  11 років тому
Показати ще »