Відгуки та розповіді про готелі Непалу

Розповіді туристів про Непал додати розповідь
Подорож до Центру світу
           «МІРАКЛЬ»: «ПОДОРОЖ ДО ЦЕНТРУ СВІТУ» КИТАЙ – ТИБЕТ – НЕПАЛ – ІНДІЯ» 30.4 – 17.5. 2015 РОКУ. Оскільки преса перелякала всіх землетрусом у Непалі, група ледь не розпалася: двоє з семи відмовилися летіти, жертвуючи чималими грошовими втратами.
 •  9 років тому
Дивовижний Непал - Аннапурна
Взимку 2013 року ми їздили в непальські гори, розпочавши нашу подорож до Катманди. Відвідавши кілька храмів і втомившись від міського життя, ми вирушили самостійно в Аннапурну трекінг.
 •  10 років тому
Катманду
Я і мій наречений були в Непалі, майже місяць, у нас був тиф, і ще багато чого ми досі не можемо зрозуміти. у нас була температура під сорок, ми втратили дуже вагу, у нас лізло волосся, так що якщо ви любите екстремальний вид відпочинку Непал це ваше.
 •  13 років тому
Непал - дуже гарна, дружня країна
Вам сподобається в Непалі, якщо ви любите активний відпочинок, нові враження, невідомі країни, не затоптані туристами місця. Що обов'язково варто побачити у Непалі? Три королівські міста долини Катманду: Катманду, Патан та Бхактапур; Храмовий комплекс Пашупатінатх.
 •  14 років тому
Подорож до даху світу!
Поїздка до даху світу – до Непалу! Хочу описати нашу поїздку до чудової країни Непал! Відгуків по ній дуже мало, а якщо є бажаючі її відвідати їм може моя розповідь допоможе ухвалити рішення!
 •  15 років тому
Подорож Непалом і Тибетом
Ми з другом приїхали трохи раніше в аеропорт. На Доху біля реєстрації було, чомусь багато якихось людей. Неподалік ми помітили дівчину, яка теж була з рюкзаком. Ми вирішили що вона теж подорожує і підійшли до неї із запитанням: «Чи не їде вона на Кайлас?
 •  14 років тому
One way ticket через Гімалаї
One way ticket через Гімалаї Перевал Таші Лапча сер Едмунд Хілларі називав одним з найважчих і найнебезпечніших Гімалаях, але ці "подробиці" здавалися в далекій Москві якимись нереальними і, мабуть, що належать до нестачі технічного спорядження 50-х років - часу підкорення Евересту.
 •  15 років тому
Навколо Аннапурни
Одним з найцікавіших і масових маршрутів подорожей Гімалаями є кільце навколо Аннапурни (або Анапурни) - гірського масиву з вершиною висотою понад вісім тисяч метрів. Цю подорож цілком можна організувати та провести самостійно.
 •  12 років тому
Показати ще »