Відгуки та розповіді про готелі Польщі

Розповіді туристів про Польщу додати розповідь
Відкриття Балтики
Борт "Рінаір" затримався, тому прибуття в Гданськ о 00:00, що викликало неквапливу збентеження, оскільки розраховували на громадський транспорт. Та й до ладу не розібралися, де його шукати (це на зворотному шляху все стало ясно-зрозуміло).
 •  4 роки тому
Новорічна Європа 2020
Хочу з усіма поділитися нашою раптовою та чудовою новорічною подорожжю до Вроцлава та Німеччини. Поїздку вигадали спонтанно, бо звідки не візьмись на голову впали зайві дні відпустки.
 •  4 роки тому
Найправильніший відгук
Отже, надивившись візуалізацією новорічного настрою в нашій рідній Одесі на бульварі Фельдмана (нині Приморський бульвар), вирішили ми заощадити на виготовленні святкових атрибутів, таких як олів'є та інша смакота, і вирушити на святкування Нового року.
 •  5 років тому
Краків як подарунок
Найкращий подарунок той, який залишиться у твоїй пам'яті назавжди. Тому ми з донькою вирушили святкувати її день народження у чудовий Краків! Місто справді приголомшливе, він підкорив нас з першої прогулянки.
 •  4 роки тому
Хороше місто
Виникло бажання поїхати кудись самостійно, щоб ні від кого не залежати. Тут, до речі, і підвернулась пропозиція – квитки до Європи по 200 грн. Як не купити? Вибрали найближче місто від Житомира – Варшаву.
 •  5 років тому
Осінь у Польщі
Ця історія, як і багато інших, почалася близько року тому. Наші добрі знайомі запросили пожити у них тиждень у Кракові. Дітям буде весело, та й чого б не злітати зайвий раз?
 •  5 років тому
Симпатичное Краковское предместье недалеко от Праги
КУДА ОПЯТЬ? Ох уж этот Ryanair, все соблазняет и соблазняет смешными ценами на перелеты в Европу. После отличной поездки в Вильнюс я мельком проглядывал предложения от этого лоукостера, и таки выглядел себе интересное предложение.
 •  5 років тому
І знову Гданськ!
– Андрію, а ти вже бачив акцію на Гданськ на вихідні влітку? – спитав мене колега. Як же було радісно бачити, як учень перевершив вчителя)))) Я про акцію не знав, зателефонував Даші та порадував, що влітку ми повертаємось на вело-покатушки до Гданська!
 •  5 років тому
Візит до Польщі
Мета поїздки до Польщі була не зовсім туристичною, але саме так і треба було сказати на кордоні (щоб уникнути непотрібних проблем). І так воно й вийшло. Збори були швидкими — на мене чекали в Гданську!
 •  5 років тому
Польща у картинках чи «шедеври» лаконічності.
  У дитинстві я дуже любила читати книжки з картинками. Причому, чим менше тексту, тим краще. Так от Польща у мене асоціюється з такою книжкою з картинками. Я завжди чомусь її гортаю, і в мене ніколи не вистачає часу, щоб її прочитати.
 •  6 років тому
Показати ще »