Відгуки та розповіді про готелі Криниці

Немає повідомлень про Криниці   Написати
Розповіді туристів про Криницю додати розповідь
Чудовий готель на маловідомому історичному курорті
Готель Czarny Potok розташований на бальнеологічному курорті Криниця Здруй. На невеликій відстані від курорту, в урочищі річки Czarny Potok. Розташування дуже вдале, з одного боку, за 2 км від лікувальних джерел та з іншого боку, приблизно за 3 км від гірськолижного курорту Яворжина.
 •  8 років тому
Готель Супер!
Ми їхали двома машинами, 2-ма сімами з Харкова , маршрутом через всю Україну з 2- ночівлями так як затримали на митниці майже 7 годин, їхали з дітьми 3 роки, 5 і 16, наш маршрут Харків-Рівне-Ржешов-Криниця, Здруй.
 •  8 років тому
Готель для відпочинку
Супер відпочинок у супер готелі у супер місті. Багата розважальна програма, спа готелю на високому рівні плюс мінеральні води Криниці. Відпочили, оздоровилися усією сім'єю.
 •  8 років тому
Супер готель, раджу всім!
Були навесні з трьома дітьми, це просто нереальний відпочинок для всієї родини, на цей Новий рік їдемо туди втретє, супер анімації для дітей, супер номери, харчування та розважальна програма для дорослих, не можу назвати жодного мінуса.
 •  8 років тому
Зима, як у казці.
Відпочивала у цьому пансіонаті, як його називають, вдруге. Затишний, чистий, досить пристойний готель. Розташований у центрі міста, що дуже зручно. Увечері є куди вийти і де погуляти.
 •  12 років тому
Все на лыжи в Польшу!
Запорожье – Умань – Львов – Мостиска – Крыница – Львов – Киев – Кременчуг - Запорожье Введение Эта поездка состоялась не только как катание на лыжах, но и как автопутешествие.
 •  13 років тому
незабутній відпочинок у Польщі, готель Ванта.
Випадково натрапила на відгуки у Польщі та вирішила написати ще свій. Взимку з подругою відпочивали у Закопані, у готелі Ванта. Враження залишилися досі. Збираємось їхати взимку знову.
 •  17 років тому
Показати ще »


Ще про Криницю