Польський курорт Кудова-Здруй

Написано: 1 березня 2011
Час поїздки: 5 — 6 жовтня 2010
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для бізнес-поїздок; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
9.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 9.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 9.0
Інфраструктура: 10.0
Кудова-Здруй (Kudowa-Zdró j) – невелике курортне польське містечко, розташоване на кордоні з Чехією. Прекрасне містечко, для відпочинку душею та тілом. . . Особливо, під час автобусної подорожі: ). Зупинялися тут транзитом під час автотуру до Франції. Містечко дуже компактне, тут лише одна центральна вулиця, головною прикрасою якої служить імпозантна будівля санаторію "Polonia". Кудова-Здруй знаменита своїми мінеральними водами, які, за заявою знаючих людей, "смачніші за вино"; ). Найвідомішими місцевими визначними пам'ятками є: Курортний парк з павільйоном мінеральних вод та старовинний санаторій "Замечек", збудований на початку 19-го століття. На курорті панує така спокійна, заспокійлива атмосфера, що всю втому, що накопичилася після доби проведеної в автобусі, як рукою зняло. Одне погано - важко було знайти банкомат, а обмінники ввечері вже не працювали: (. Втім, місцеві "склепи" ("магазини" по-польськи; )) майже всі без проблем приймають кредитки: ).
На нічліг зупинялися на віллі Елізабет (villa Elizabeth). Це невелика гарна будівля зі скромними, але затишними номерами. В номері: телевізор, холодильник і, що важливо для втомленого мандрівника - електрочайник : ) Вілла розташована в центральній частині міста, до Курортного парку хвилин п'ять пішки. Також, в безпосередній близькості до вілли знаходиться цілодобовий супермаркет "Biedronka" з дуже демократичними цінами на продукти. Місцева їжа здалася мені дуже смачною. Принаймні соки, сир та польська ковбаска залишили у моїй гастрономічній пам'яті яскравий слід ; ). А про пиво (мммм. . . ) я взагалі мовчу: ).
Бажаю всім приємних подорожей та яскравих вражень! : )
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал

Коментарі (0) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар