Відгуки та розповіді про готелі Любліна

Розповіді туристів про Люблін додати розповідь
Готель став чудовим доповненням до подорожі в Люблін.
Привітний персонал, швидке поселення. Щодо недалеко від центру міста та старого міста, поряд є супермаркет Бедронка, багато кафе. Номер чистий і затишний, є чайний набір із чайником, двома чашками, чаєм кави та 0.
 •  5 років тому
Місто 3-х „К”: королів, козелів, костелів
Звісно, ​ ​ я вже бувала у Польщі. І неодноразово. Але лише у Варшаві. Та майже завжди це була автомобільна подорож. Незмінно на шляху прямування лежить місто, яке досі здавалося мені не дуже цікавим.
 •  10 років тому
Про їжу. Люблін (Польща)
Коротка поїздка до Польщі вийшла спонтанною, але чудовою в усіх відношеннях. Багато разів вже говорила про те, що хоч і розмірів я не дуже величезних (скоріше, сильно не величезних : )), проте смачно поїсти я люблю.
 •  10 років тому
«Середньовічний» готель у самому центрі Любліна
Готель «Cleopatra» розташований у самому центрі Любліна, за 2 хвилини ходьби від Королівського замку та Старої площі, у старовинному будинку. «Машина часу» працює справно: незважаючи на найсучасніший інтер'єр, завдяки навколишньому історичному центру не залишає відчуття, що ти тимчасово перебуваєш н...
 •  10 років тому
Готель дуже класний, а стоїть зовсім мало. Ми так і не зрозуміли чому
Коли я вибирала готель у Любліні (а їздили ми на власному авто), то я намагалася забронювати не центр міста, а саме околицю. Немає проблем з парковками і вони безкоштовні найчастіше і ціна суттєво нижча, ніж у центрі.
 •  10 років тому
Здоров'я та спорт - все перепрет ;)
Привітний персонал ні в чому не відмовляли. Номери прості, здебільшого є кондиціонери. Готель добре підходить для сімейного відпочинку або тренувальних з'їздів практично з усіх видів спорту.
 •  13 років тому
Спонтанний Новий Рік 2010
Цілком забула написати про спонтанний Новий рік 2010. Загалом, вранці 31 грудня ми ще навіть не знали, де пройде святкування Нового Року. Оскільки ми були вже в Польщі, але до Закопане «не дотягнули».
 •  14 років тому
Показати ще »


Ще про Люблін