Відгуки та розповіді про готелі Вроцлава

Розповіді туристів про Вроцлав додати розповідь
Новорічна Європа 2020
Хочу з усіма поділитися нашою раптовою та чудовою новорічною подорожжю до Вроцлава та Німеччини. Поїздку вигадали спонтанно, бо звідки не візьмись на голову впали зайві дні відпустки.
 •  4 роки тому
Відмінний варіант за помірні гроші
Відмінне розташування 5хв неспішною ходьбою до полощі Ринок. Гарні номери, безкоштовний паркінг перед готелем, Wi-Fi відмінний. Чистий номер, душ. Сніданок різноманітний та гарна звукоізоляція кімнат.
 •  8 років тому
тихий готель
Зручне розташування неподалік автостради А4. Чистий номер. Кухарям окреме спасибі. Не дуже дешева, але дуже смачна кухня. Російськомовний персонал та миле обслуговування.
 •  8 років тому
Comfortable hotel є 4 *
Хороший hotel розташований на 4 зірки, вільний і відкритий WI FI, стиль архітектури old fashioned, комфортабельні beds, delicious breakfast, etc.
 •  10 років тому
Навіщо?
Ночували у межах автобусника, був транзитним готелем. Перебуваючи в готелі, постійно переслідує одне питання "Навіщо? " Навіщо готелю 4 зірки, коли за кількістю рушників він не тягне і на 3?
 •  10 років тому
Гарний, сучасний готель
Гарний, сучасний готель. Сам готель витриманий у єдиному стилі, дуже чистий, сучасний. Готель має свою стоянку (платна) Номер – досить просторий. Дуже зручне ліжко з ортопедичним матрацом.
 •  10 років тому
хороші недорогі апартаменти у Вроцлаві, недалеко від вокзалу та автобусної станції
Непогані апартаменти, ми за номер на двох платили 180 злотих за ніч, тобто за курсу 4.1 зл/євро це приблизно 44 євро за ніч. Оскільки апартаменти – сніданок не включений.
 •  13 років тому
Strzelin, готель за 40 км від Вроцлава, в мальовничому лісі!
До готелю Марія, який знаходиться майже на кордоні з Німеччиною, краще приїхати своєю машиною. Нас пізно ввечері привезли екскурсійним автобусом, все було готове до нашого приїзду, і ми миттєво опинились у комфортних номерах.
 •  15 років тому
Показати ще »


Ще про Вроцлав