Дубайський зоопарк

Зоопарк Дубаї, Зоопарк Дубаї, Dubai Zoo
ОАЕ, Дубай
Оцінка 9.7
10 На основі 3 відгуків
Підписатися на відгуки:
Налаштування передплат Написати відгук
GPS: 25.2212, 55.2557

Дубайський зоопарк

Зоопарк Дубаї, Зоопарк Дубаї, Dubai Zoo
ОАЕ, Дубай
Дубайський зоопарк знаходиться в районі Джумейра, в зеленому місці. Це найстаріший зоопарк не лише в ОАЕ, а й на Арабському півострові.
Історія зоопарку розпочалася з приватної колекції екзотичних тварин, розташованої у великому саду. У 1971 році вона була передана власником у розпорядження муніципалітету. Наразі зоопарк займає територію близько 2 га.
Незважаючи на скромні розміри, зоопарк дає притулок приблизно півтори тисячі тварин і птахів, у тому числі таким "серйозним", як сирійські ведмеді, шимпанзе, африканські леви та жирафи, бенгальські тигри. Загалом у зоопарку представлено 9 видів великих котячих та 7 видів приматів.
Тут можна побачити жителів пустелі, яких так і не пощастило побачити в Дубаї у природних умовах: піщану змію, арабську гримучу змію, вухатого грифу (останнього піймали у Кам'яних горах). Для хижих птахів побудований просторий вольєр.
У Дубайському зоопарку утримуються арабські вовки, які вже повністю винищені і зустрічаються тільки в неволі. Можна побачити єдину дику кішку Гордона, що живе і розмножується в неволі, і колонію со-котрійських бакланів.
Зоопарк у Дубаї свого часу був визнаний найкращим звіринцем на Близькому Сході. По чистоті та внутрішньому устрою дубайський звіринець не поступається провідним зоопаркам світу.

ВІДГУКИ
Усі відгуки (3)
Їздив(ла) 2 роки тому
Оцінка 10
Це величезний дослідницький, освітній та заповідний проект. Основними завданнями Сафарі Парку є збереження, захист та вивчення звірів, птахів, рептилій та інших представників фауни з усього світу. Любов до братів наших менших завжди була притаманна жителям ОАЕ. Недарма головними символами країни є верблюд, сокіл та кінь.
немає коментарів | залишити коментар
Їздив(ла) 4 роки тому
Оцінка 9
Чудово відпочили. Алеї Дубайського зоопарку засаджені аж ніяк не пальмами, як можна було припустити, вирушаючи подорожувати Еміратами. У зоопарку Дубая ростуть звичні росіянам листяні дерева. У Дубайському зоопарку дуже комфортно: якщо втомилися від прогулянки, можна сісти на одну з численних лавок і далі спостерігати за тваринами.
немає коментарів | залишити коментар
Їздив(ла) 8 років тому
Оцінка 10
Брудний, недоглянутий зоопарк. Вольєри зі звірами видають жахливий сморід. Дивитись на все це було дуже неприємно, та й перебувати там не хотілося, тому швидко ретирувалася з місця подій. Не очікувала, що у такій країні може бути такий зоопарк
немає коментарів | залишити коментар
МІСЦЯ ПОРУЧ
Квартал City Walk
Оцінка 9.0 - 1 відгук
ОАЕ, Дубай
Розваги, Шопінг
віддаленість: 1,7 км.
На мапі
Мечеть Джумейра
Оцінка 8.5 - 2 відгуки
ОАЕ, Дубай
Архітектура, Релігія
віддаленість: 1,7 км.
На мапі
Вулиця Шейха Зайєда
Немає відгуків
ОАЕ, Дубай
Архітектура, Транспорт, Шопінг
Відвідування: Платно
віддаленість: 2,5 км.
На мапі
Хмарочос Бурдж-Халіфа
Оцінка 9.4 - 12 відгуків
ОАЕ, Дубай
Архітектура, Вулиці, площі, краєвиди
віддаленість: 3,3 км.
На мапі
Фонтан Дубай
Оцінка 9.6 - 11 відгуків
ОАЕ, Дубай
Пам'ятники
віддаленість: 3,5 км.
На мапі
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Немає запитань