Аквапарк Ice Land

Ice Land Water Park, Аквапарк Крижана Країна, Аквапарк Айс Ленд
ОАЕ, Рас Аль-Хайма
немає відгуків
Підписатися на відгуки:
Налаштування передплат Написати відгук
GPS: 25.7131, 55.8208

Аквапарк Ice Land

Ice Land Water Park, Аквапарк Крижана Країна, Аквапарк Айс Ленд
ОАЕ, Рас Аль-Хайма
Аквапарк відкрився для широкого загалу 29 вересня 2010 року. Одним із найцікавіших атракціонів аквапарку є «Пінгвіний водоспад», який є найбільшим штучним водоспадом у світі заввишки 36,5 м та шириною 164,5 м. Щохвилини з водоспаду ллється близько 380 тонн води.
На західній стороні аквапарку розташовані водні гірки Slide Zone. Загалом, 24 водні гірки виходять із веж заввишки 33,5 м, перебуваючи на вершинах яких можна спостерігати дивовижні види практично всього аквапарку. Особливо слід відзначити дві такі гірки, як Tornado Spin Slides та The Boomerango, випробувати спуск із яких рекомендується всім любителям гострих відчуттів.
Ігрова зона Aqua Games є футбольним полем з м'яким покриттям, залите водою, гравці на якому періодично потрапляють під штучну зливу.
Атракціон Coral Reef – штучна водойма з кораловими рифами (також штучними) та справжніми живими рибами. Всі любителі пірнати можуть зайнятися підводним плаванням саме там.
Любителі сучасних Spa і джакузі неодмінно повинні відвідати Tundra Baths («Тундрові ванни») та випробувати на собі лікувальну силу гідромасажу.
Дитяча бухта Kids Cove призначена для найменших, що навчилися ходити малюків. У ній створені невеликі басейни, мініатюрні гірки та пісочниці. У дитячій бухті дітей чекає багато веселощів та розваг.
Спеціально для любителів «далеких» запливів в аквапарку збудовано басейн із штучними хвилями Wave Pool розміром 3 599 кв.м. та басейн Whirl Pool («Вир») олімпійських розмірів.
"Крижаний" аквапарк Ice Land Water Park входить у першу фазу будівництва масштабного розважального комплексу WOW RAK, призначеного для сімейного відпочинку.

МІСЦЯ ПОРУЧ
Авіаційний клуб Аль Джазіра
Оцінка 9.3 - 3 відгуки
ОАЕ, Рас Аль-Хайма
Активний відпочинок
віддаленість: 7,1 км.
На мапі
Національний Музей Рас Аль-Хайма
Немає відгуків
ОАЕ, Рас Аль-Хайма
Історія, Архітектура, Музеї
віддаленість: 15,4 км.
На мапі
Аквапарк Дрімленд
Немає відгуків
ОАЕ, Рас Аль-Хайма
Розваги
Відвідування: Платно
віддаленість: 21,2 км.
На мапі
Вечеря з бедуїнами в Рас аль-Хаймі
Оцінка 8.0 - 1 відгук
ОАЕ, Рас Аль-Хайма
Активний відпочинок, Розваги
віддаленість: 22,4 км.
На мапі
Аджманські стайні
Оцінка 9.0 - 1 відгук
ОАЕ, Аджман
Активний відпочинок, Природа
віддаленість: 40 км.
На мапі
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Немає запитань