Зоопарк Шенбрунн

Шенбруннський зоопарк
Оцінка 10110

12 квітня 2015Час поїздки: 8 серпня 2012
З дитинства стримано ставлюся до зоопарків, але зоопарк у Відні навіть у мене викликав захоплення. Він займає частину парку Шенбрунн – так і називається "Зоопарк Шенбрунн". Тут багато звірів, і ще більше людей. Але ні люди, ні звірі не заважають одне одному. Найбільше сподобався будинок джунглів, там крім всяких тропічних птахів гронами висять величезні крилани - це така велика кажан, як у кіно про вампірів! : ) Дуже зворушливо на тлі всієї цієї пишності виглядають перші павільйони імператорського звіринця, побудовані близько двохсот років тому (зоопарк у Відні найстаріший у світі! ) і бронзовий пам'ятник леву - першому "мешканцю" тісної шенбрунської клітини. Віденський зоопарк дуже великий, мені здається, що й двох днів для його огляду обмаль.
Порада: перед відвідуванням зоопарку рекомендую ознайомитись з розкладом годівлі звірів, це можна зробити за адресою http://www. zoovienna.
at/ru/tirgarten-positetelej/kormleniya-informaciya/ Справа в тому, що після обіду ситі звірі, як і багато людей, люблять подрімати годинку-другу, і ви не зможете їх розглянути. Наприклад, ми дуже хотіли подивитися на панд, можна сказати заради цього і приїхали, але прийшли до вольєрів якраз після годування, і панди мирно спали в дальньому кутку - ми їх так і не побачили.

Зоопарк працює щодня з 9 до 18, квитки дорогі -16.5 євро/дорослий, 8 євро/дитина, але воно того варте!

Доїхати до парку Шенбрунн, де знаходиться зоопарк, можна на метро – гілка U4, станція Hietzing.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал

МІСЦЯ ПОРУЧ
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Немає запитань