Купальня Афродіти

Baths of Aphrodite
Кіпр, Пафос
Відвідування: Безкоштовно
Оцінка 8.5
10 На основі 2 відгуків
Підписатися на відгуки:
Налаштування передплат Написати відгук
GPS: 35.0564, 32.3446

Купальня Афродіти

Baths of Aphrodite
Кіпр, Пафос
Купальня Афродіти знаходиться на території півострова-заповідника Акамас, за 6 км від порту Латхи і за 43 км від Пафосу. Афродіта - богиня краси, любові і родючості, що входить до дванадцяти великих олімпійських богів. Постійним елементом шати богині був знаменитий пояс, в якому були укладені любов, бажання, спокуса - так Афродіта вселяла любовні почуття богам і людям і закохувалась сама. Купальня являє собою невелике водоймище під вапняковою скелею, утворене джерелом і оточене чагарниками папороті. Тут, у тіні фігового дерева, Афродіта приймала освіжаючі ванни, і тут вона познайомилася з Адонісом, який став її коханим. Вважається, що купання в холодній воді ставка дарує вічну молодість і допомагає зберегти красу.
Попереджувальні таблички біля купальні просять туристів утриматись від купання, щоб не порушити природний баланс цього романтичного місця. Біля купальні влаштований майданчик, звідки відкривається чудовий краєвид на море та околиці, вище купальні для піших прогулянок обладнані стежка Афродіти та тропа Адоніса. Приблизно за 300 метрів від купальні знаходиться невеликий гальковий пляж.

ВІДГУКИ
Усі відгуки (2)
Їздив(ла) 8 років тому
Оцінка 7
Купальня Афродіти - туристичний маршрут, що дуже відвідуваний. Подивитися на неї везуть туристів із усього острова. Що за фактом: Величезний уламок скелі біля узбережжя та гарна легенда про Афродіт. Загалом це все. Пляж великогальковий, чистий. Фонів для красивих фото багато, але на кожному кроці туристи нишпорять, шукають гальки у формі серця.
немає коментарів | залишити коментар
МІСЦЯ ПОРУЧ
Археологічний музей Маріон-Арсіноя
Немає відгуків
Кіпр, Пафос
Музеї
віддаленість: 8,4 км.
На мапі
Пляж Лара
Оцінка 10.0 - 1 відгук
Кіпр, Пафос
Пляжі, Природа
Відвідування: Безкоштовно
віддаленість: 11,6 км.
На мапі
Парк Птахів та Тварин Пафосу
Немає відгуків
Кіпр, Пафос
Природа, Розваги
Відвідування: Платно
віддаленість: 18,2 км.
На мапі
Пляж Корал-Бей
Немає відгуків
Кіпр, Пафос
Пляжі, Природа
віддаленість: 22,6 км.
На мапі
Таверна Фідіас
Оцінка 9.0 - 1 відгук
Кіпр, Пафос
Ресторани, кафе
віддаленість: 22,9 км.
На мапі
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Немає запитань