Скульптура Писающие в воду

Одне з самих епатажних творінь скандального Давида Черни
Оценка 7110

16 сентября 2020Время поездки: 9 мая 2019
Інсталяція виконана в деякому цілком абсурдному стилі. Вона являє фонтан, утворений двома чоловіками, що стоять один навпроти іншого і справляють малу нужду. Цікаво, що середня частина скульптур може повертатися з боку в бік. Завдяки цьому руху, струмінчики вимальовують різноманітні фігури на воді. Фонтан формою повторює карту Чехії.

Автор цього монумента - скульптор і художник Давид Черни. Принцип роботи цього hi-tech-творіння дуже простий. Частини тіла бронзових чоловіків, висота яких 2 метри 10 сантиметрів, пересуваються електромоторами, встановленими всередині чоловіків, а керує ними комп'ютер. В результаті роботи моторів переміщається також і струмінь води, створюючи таким чином біля підніжжя статуй обриси різних символів.

Звичну «роботу» цих чоловіків, які настільки незвичним способом цитують знаменитостей, можна призупинити. Для цього необхідно з мобільного телефону відправити коротке SMS-повідомлення на номер (+420 724 370 770), зазначений поруч з незвичайним фонтаном. Через кілька хвилин після отримання послання, чоловіки постараються відтворити його зміст. Цікаво, що рухи статуй виглядають при цьому дуже натурально. Ця особливість скульптури привертає загальну увагу. Тут завжди багато туристів.

МЕСТА РЯДОМ
ВОПРОС-ОТВЕТ
Нет вопросов