Ресторан "El Halaka Fish"

Ідеально для гурманів!
Оцінка 10110

19 Січня 2018Час поїздки: 28 Січня 2017
Хочу розповісти про чудовий рибний ресторан у Хургаді - El Halaka (Ель Халака).
Пощастило, що підібралася хороша компанія, і ми кілька разів ходили до міста в цей чудовий ресторан (який нашим знайомим порекомендували у їхній турфірмі). Я дуже раджу його знайти і відвідати, оскільки меню просто чудово і не дорого. Знаходиться він за великою (центральною) мечеттю міста, за якою рибний ринок (жахливо смердючий) і ресторан від нього через дорогу.
Зовнішній вигляд не примітний (навколо будівництво і таке запилене), вдень навіть не видно вивіски (ввечері світиться). На першому поверсі зразки морепродуктів потрібно підніматися на другий. Іноземців-туристів там мало, в основному місцеві та змішані сім'ї, а це означає, що ціна та якість хороші.
Порції величезні! Наїдаєшся до повного сп'яніння, хоч алкоголь там не подають. Ціни у січні 2017 були зовсім не високі (дивіться фотографії меню).
А які там класні фреші (я потім на нашому пляжі їх і не пила, така велика різниця).
Морепродукти найсвіжіші та найсмачніші, можна сказати у мене було гастрономічне прозріння.
Були в ресторані вдень і ввечері, і мені більше сподобалося вдень, тому що менше людей. А ввечері офіціанти були перевантажені та трохи поплутали замовлення, але все швидко виправили. Зручно, що завертають їжу з собою (залишки) і спеціально приготовлену (якщо хочеться ще в готелі підкріпитися). Загалом, у гастрономічному плані – чудове місце, рекомендую!
Смачного!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал

МІСЦЯ ПОРУЧ
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Немає запитань