Монастир Святої Катерини

Синайський монастир, St. Catherine's Monastery
Єгипет, Шарм ель шейх
Оцінка 7.5
10 На основі 3 відгуків
Підписатися на відгуки:
Налаштування передплат Написати відгук
GPS: 28.556, 33.9761

Монастир Святої Катерини

Синайський монастир, St. Catherine's Monastery
Єгипет, Шарм ель шейх
Монастир Святої Катерини - чоловічий православний монастир, заснований у VI столітті, за правління імператора Юстиніана I, і чинний до цього дня. Монастир розташований біля підніжжя гори Сінай у Єгипті. Тут знаходяться галерея ікон, бібліотека з цінними рукописами, Базиліка Преображення, Каплиця Неопалимої купини та інші значущі будівлі.

Ось уже кілька століть монастир святої Катерини є одним із основних місць християнського паломництва. А 2002 року його включили до списку об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.

ВІДГУКИ
Усі відгуки (3)
Їздив(ла) 6 місяців тому
Оцінка 10
Відпочивали у Дахабі, брали екскурсію до монастиря Святої Катерини через інтернет. 1.5 години шляху, 5 блокпостів та ми на місці. Спочатку завозять до крамниці з іконами, де найменша ціна 10 доларів за крихітну ікону, потім до самого монастиря. На вході рамки металошукачів, перевіряють сумки охоронці, 5-7 хвилин доріжкою вгору серед височенних гір та відкривається оазис з оливкових та фруктових дерев та теплиці, а за ним і сам монастир – велична найдавніша Святиня.
немає коментарів | залишити коментар
Їздив(ла) 4 роки тому
Оцінка 5
Брали екскурсію до Монастиря із заїздом у Дахаб. До Монастиря везуть під озброєним конвоєм, посилаючись на те, що будь-яке може бути...Він за часом. Тому по приїзду туди все дуже швидко і галопом...щоб не запізнитися...Самостійно там гуляти ніколи, абияк встигли зробити фотку на тлі монастиря.
немає коментарів | залишити коментар
Їздив(ла) 5 років тому
МОНАСТИР СВЯТОЇ КАТЕРИНИ та ДАХАБ – 50 дол. з людини – це дуже хороша екскурсія (ми не поїхали – скасувалась без пояснення причин), але на ній були відпочиваючі трохи раніше, ми їх розпитали – все співпало з тим, що обіцяють під час продажу цієї екскурсії. Екскурсія НЕ включає підйом на гору Мойсея (це інша екскурсія), а на цій Вам може повезти потрапити на службу в монастирі і на зворотному шляху Вас завозять до маленького містечка Дахаб – це центр дайвінгу, дуже все красиво, але на цій екскурсії Вам НЕ запропонують купання – буде можливість перекусити та купити сувеніри або джинси чи рушники (там ціни трохи нижчі на джинси, сумки, бавовну тощо).
немає коментарів | залишити коментар
МІСЦЯ ПОРУЧ
Гора Сінай
Оцінка 9.4 - 10 відгуків
Єгипет, Шарм ель шейх
Історія, Релігія
віддаленість: 1,9 км.
На мапі
Дайвінг-центр Octopus World Dahab
Оцінка 10.0 - 1 відгук
Єгипет, Дахаб
Активний відпочинок, Природа
віддаленість: 52,8 км.
На мапі
Блакитна діра
Оцінка 8.5 - 4 відгуки
Єгипет, Дахаб
Активний відпочинок, Екскурсії, Природа
Відвідування: Безкоштовно
віддаленість: 54,8 км.
На мапі
Заповідник Набк
Немає відгуків
Єгипет, Шарм ель шейх
Природа
віддаленість: 58,2 км.
На мапі
Дельфінарій Dolphina Park
Оцінка 4.6 - 5 відгуків
Єгипет, Шарм ель шейх
Розваги
віддаленість: 71,1 км.
На мапі
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Немає запитань