Пляж і кораловий риф у бухті Рас-Ум-Сід

Ras Um Sid Baech and Reef
Єгипет, Шарм ель шейх
Оцінка 8.5
10 На основі 2 відгуків
Підписатися на відгуки:
Налаштування передплат Написати відгук
GPS: 27.862, 34.2955

Пляж і кораловий риф у бухті Рас-Ум-Сід

Ras Um Sid Baech and Reef
Єгипет, Шарм ель шейх
Бухта Рас-Ум-Сід - це не тільки прекрасне місце для пляжного відпочинку, але і чудове місце для дайвінгу, снорклінгу та спостережень за різноманітним морським життям. Берегова лінія тут плавно опускається вниз на глибину близько 20 м від поверхні, що створює пірначам максимально комфортні умови. Поряд із бухтою знаходиться стіна прекрасних горгонових коралів, а в численних печерах та гротах рифу ховаються мурени, риби-крилатки, величезні групери та сотні різноманітних рибок. Під час сильних течій неподалік рифу можна зустріти зграї барракуд і тропічних ставрид. Чудовий пляж славиться величезним кораловим стовпом, що опускається вниз на 60 м. Досвідчені дайвери регулярно здійснюють тут нічні занурення.
Рас-Ум-Сид - це тихий район з безліччю готелів вздовж берегової лінії, тому на його місцевих пляжах можна по-справжньому відпочити і розслабитися. У бухті Рас-Ум-Сід на скелі височить маяк, а піщані пляжі поділені між готелями та обладнані всім необхідним для відпочинку.

ВІДГУКИ
Усі відгуки (2)
Їздив(ла) 6 років тому
Оцінка 9
Величезний піщаний пляж, живий барвистий риф, а рибок — просто сотні. І щоразу бачила все нових. Над рифом постійно годуються кілька видів риб-метеликів, ангели, абудефдуфи, хірурги, клоуни, папуги (людей взагалі бояться). Назву інших просто не знайшла у довіднику. Бачила морських їжаків та мурену.
немає коментарів | залишити коментар
Їздив(ла) 8 років тому
Оцінка 8
Бухта Рас Ум Сід вважається однією з найкрасивіших для снорклінгу в Шармі. Ми робили довгі запливи на північ і на південь від готелю. Корали досить гарні, особливо на північ від готелю. Однак після краси Марса Алама, нам було мало живності. З цікавого ми побачили: зграї метеликів, оргомних каранксів, великого розписного алутера, хірургів, носорогів, титанового спинорога, гігантську мурену (більше 3-х метрів), аротронів та риб-їжаків, солодкогубів, буркунів, флейт, оку.
4 коментаря | залишити коментар
МІСЦЯ ПОРУЧ
Пляж Hala Beach
Оцінка 5.0 - 1 відгук
Єгипет, Шарм ель шейх
Пляжі
віддаленість: 0,2 км.
На мапі
Пляж Терразіна
Оцінка 7.0 - 2 відгуки
Єгипет, Шарм ель шейх
Пляжі, Природа
віддаленість: 0,3 км.
На мапі
Музей папірусу в Шарм-ель-Шейху
Оцінка 6.0 - 4 відгуки
Єгипет, Шарм ель шейх
Історія, Музеї, Шопінг
віддаленість: 0,3 км.
На мапі
Старе місто Шарм ель Шейх
Оцінка 7.7 - 3 відгуки
Єгипет, Шарм ель шейх
Історія, Вулиці, площі, краєвиди
віддаленість: 0,4 км.
На мапі
Ресторан Фішермен
Оцінка 6.8 - 4 відгуки
Єгипет, Шарм ель шейх
Ресторани, кафе
Відвідування: Платно
віддаленість: 0,5 км.
На мапі
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Немає запитань