Розважальний центр Сохо Сквер

Завітайте обов'язково
Оцінка 9110

21 лютого 2022Час поїздки: 1 грудня 2021
Soho Square (Сохо сквер). Це велика аллея, яка є територією готелю Savoy. Так що для мешканців готелю Савой та Сієрра 5*, на Сохо багато бонусів та знижок, а дещо безкоштовно. Поблизу знаходиться ще такі готелі як: Hilton, Island view resort, Concord, Siva sharm, і трохи далі але теж у пішій доступності, Four Seasons Resort.

Там є все, ресторани та кафе, магазини з фруктами, сувенірами, парфумами та одягом, прикрасами та сумками, є дьюті фрі (якщо у вас залишився квиток, у вас є 48 годин, щоб щось купити у дьютику), магазин де можна купити колонки та повір банк, велика сцена де проходять концерти, ковзанка, безкоштовний туалет, аптеки, міні-маркети та багато іншого. Особливо красиві там співаючі фонтани, багато фігурок, де можна зробити фото, міні-атракціони для дітей (вони знаходяться з одного боку, на виході, як йти в бік Сіреєра, повернувши на право від Савой, і з іншого боку як йти до Айленд в'ю, у двох кінцях алеї). Можна купити морозиво та солодку вату.
Іноді там сидять художники, які могли намалювати ваш портрет. Якщо не багато людей, можна зловити вайфай. Це одне з найкрасивіших та найцікавіших місць у Єгипті. І рух там починається із заходом сонця.

Для тих хто поруч живе, просто прийдіть раніше, як тільки сонце почне сідати, людей зовсім немає, і можна зробити фото з фігурками поки що нікого немає. І тут все за європейськими стандартами, якщо можна так сказати, принаймні, тут не чіпляються як у старому місті (Олд маркет), не хапають за руки, як у наама бей, і поряд готелі. Звідки вечорами приходять гуляти люди. Сюди можна доїхати на таксі та маршрутці з будь-якої точки шарм Ель шейх. Тут все культурно і є охорона, але ціни, звичайно, самі розумієте, торгуйтесь, фіксовані ціни не виїзді на Сохо. Якщо вийти за територію Сохо, і йти в бік готелів Хілтон та Конкорд, є ще магазинчики (ціни дешевші, і потрібно торгуватися), є аптеки та міні-маркет.
На території Сохо є банкомат. Є ресторанчик, де можна поїсти морепродукти, але ціни не дешеві (у старому місті, у тому ж фарес або махоні буде дешевшим), але ціна не зупиняє прохачів, і там завжди є люди. Просто треба бути схожим і подивитися, що де і як. Декілька готелів у місті Безкоштовний трансфер, уточнюйте це в готелі. Якщо ви далеко знаходитесь, можливо від готелю не так буде дорого, у них були раніше домовленості, і червоні автобуси під назвою Сохо привозили людей. Раджу всім, парам, сім'ям та дітьми. На Сохо треба приїхати хоча б один раз і подивитися на красу.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал

МІСЦЯ ПОРУЧ
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Немає запитань