Торгово-розважальний комплекс Голлівуду

Дивитися там нічого
Оцінка 3110

21 лютого 2022Час поїздки: 14 квітня 2021
Яка раніше тут була краса, не описати словами. Фонтани співали, саме у ритм та під музику. Багато динозаврів було, і всі рухалися і гарчали. Купа всяких кафе та магазинів. 7д кінотеатр був. Різні фігури та скульптури. А останні роки там більша частина не працює. І перестав він нормально працювати ще до епідемії ковіда. Не треба ковід сюди приплепати. Він закрився нібито на реконструкцію, а потім вони всі перелопатили, повиносили динозаврів окремо. Магазини та кафе закрилися. Фонтани якщо й працюють, раз на п'ятирічку, то бризкають просто, ні в такт музиці, це вже не те. Чи не той Голлівуд. Його вже Сохо витіснив. І вхід у Голлівуді став платним. Із 2014-2017 там було ще нормально. Згодом пішла реконструкція. І ось зараз маємо що маємо. Ну ковид можливо і підлив масла у вогонь, але нормально парк не функціонує вже років 5. Ми бачили його у 2021 році. Ми дуже розчаровані. Там нема на що дивитися. Ще й платно.
Якщо безкоштовно, то поїхати можна, якщо зовсім нічого робити.

(Фото того, що було до, не бачу сенсу додавати, тому що давно все змінилося. А те, що зараз, кхм, не особливо хочеться фоткати. )

Голлівуд то відкритий (з мінімумом магазинів та кафе), то знову закритий. Коли ми були у 2021 році, він був закритий. (Точніше ще працював кілька днів, його відкрили на свято, коли ми встигли його подивитись (з місцевими знайомими вдалося пройти безкоштовно, людей майже не було, дивитись нічого), а потім закрився). Працює він після заходу сонця. А вдень, коли їздили на оглядову екскурсію, заходили на частину десь динозаври. Гід казала, що парк закриють. Що частина з динозаврами, що сам Голлівуд, щиро скажу, виглядає не дуже. Все таке обшарпане, недоглянуте. Ось поряд є мечеть, гарна. Вдень, якщо будите на оглядці, зайдіть зробити фото (пустять лише до динозаврів та мечеті). А вночі гуляти, то там робити нічого, краще їхати на Сохо сквер.
Потім ми їздили скільки мимо, там людей усередині не було. І майже нічого не світилося. Тільки біля паркану люди стояли, видно з найближчих готелів приходили гуляти. Не раджу Голівуду.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал

МІСЦЯ ПОРУЧ
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Немає запитань