Лувр

Musée du Louvre, Louvre Museum
Франція, Париж
Оцінка 8.8
10 На основі 4 відгуків
Підписатися на відгуки:
Налаштування передплат Написати відгук
GPS: 48.8611, 2.33627

Лувр

Musée du Louvre, Louvre Museum
Франція, Париж
Лувр — один із найбільших музеїв світу (третій у світі за площею: 160 106 квадратних метрів, з яких на 58 470 розташовуються експозиції). Музей розташований у центрі Парижа, на правому березі Сени, на вулиці Ріволі, в 1 окрузі столиці.

Будівля музею – старовинний королівський палац. Лувр - один із найстаріших музеїв з багатою історією колекціонування художніх та історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетингів і донині.

У Луврі все збиралося, цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні та часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет та Близький Схід; з античності до 1848 року. Європейське мистецтво найновішого періоду часу – з 1848 року і до наших днів – представлене в Музеї Орсе та Центрі Жоржа Помпіду, а азіатське виставляється у музеї Guimet. Мистецтво Африки, Америки та Океанії експонується у музеї набережної Бранлі.
Лувр
43 екскурсій
від 7 284 грн. до 31 939 грн.
ПЕРЕЙТИ

ВІДГУКИ
Усі відгуки (4)
Їздив(ла) 5 років тому
Оцінка 10
Були самостійно наприкінці січня. Черги не було взагалі! Я була у захваті! У грецькій залі просто заплакала... Дуже дратували туристи, що ідіотськи хихотять і показують пальцем на статеві ознаки скульптур, а так само ідіоти, що роблять селфі з шедеврами! Полотно Мони Лізи розчарувало! До нього неможливо підійти близько щоб оцінити, а з того відстані на якому воно знаходиться воно виглядає не краще ніж якась репродукція! Дуже сподобався зал присвячений Африці! Думаю, він не заслужено не відрекламований!.
немає коментарів | залишити коментар
Їздив(ла) 7 років тому
Оцінка 9
Були у Парижі у листопаді. Великої черги на вході не було, хоч відвідувачів чимало. Увечері потік туристів скорочується, тому краще відвідувати Лувр у цей час. Для зручності та економії часу краще заздалегідь в Інтернеті дізнатися про розташування картин, які хочеться побачити, скласти маршрут по музею.
немає коментарів | залишити коментар
Їздив(ла) 17 років тому
Оцінка 8
На Лувр я виділила собі цілий день. Зазначила, що хочу подивитися (а подивитися хотілося якнайбільше), у деякі відділи взагалі не ходила, і то ледве вклалася. Сподіваюся, що потраплю туди ще раз. Що приємно здивувало, я ходила з дитиною 16 років, так вона проходила безкоштовно (у мене була ксерокопія його документа з датою народження).
немає коментарів | залишити коментар
Їздив(ла) 9 років тому
Оцінка 8
У Лувр ходжу, завжди, коли буваю в Парижі і він, на мій погляд, просто нескінченний і щоразу новий та цікавий. Навіть просто пробігтися ним за один раз не вийде. У межах екскурсій автобусних турів розповідають про історію та показують, як правило, трьох знаменитих Дам Лувру: Ніку Самофракійську, Венеру Мілоську ну знамениту Монну Лізу, Джоконду.
немає коментарів | залишити коментар
МІСЦЯ ПОРУЧ
Арка на площі Каррузель
Немає відгуків
Франція, Париж
Пам'ятники
віддаленість: 0,3 км.
На мапі
Резиденція Пале-Рояль
Оцінка 8.0 - 1 відгук
Франція, Париж
Історія, Архітектура
віддаленість: 0,3 км.
На мапі
Міст Пон-Неф
Немає відгуків
Франція, Париж
Архітектура
віддаленість: 0,6 км.
На мапі
Кондитерська Лядюре
Оцінка 8.5 - 2 відгуки
Франція, Париж
Ресторани, кафе, Шопінг
віддаленість: 0,6 км.
На мапі
Сад Тюїльрі
Оцінка 6.0 - 2 відгуки
Франція, Париж
Активний відпочинок, Природа
віддаленість: 0,7 км.
На мапі
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Немає запитань