ТРЦ Enigma Mall

Центр супер!
Оцінка 9110

19 липня 2019Час поїздки: 3 липня 2019
Відпочивали на Халкідіках на початку липня, сюди приїжджали на сімейний шопінг. Зручно, що можна під наглядом залишити дитину, поряд є дитячий клуб Греколето. Нашій дитині 5 років із задоволенням провів час там. Марина - велика молодець, з дітьми легко порозумілася.
Ми тим часом провели час із користю, здійснили покупки. Купили грецькі товари у вигляді сувенірів, ікон, грецького вина та коньяку. Олія оливкова, мед, спеції, оливки, натуральну косметику і багато-багато всього.
Сподобався відділ Канелопулос, де представлений одяг як світових брендів, так і місцевих грецьких. Невелика правда, але ми знайшли все, що хотіли. До речі, на подив вже були знижки 30-40% на літню колекцію.
І звичайно, цінність цього центру – хутра, багатий асортимент шуб, дублянок, жилеток, як для жінок, так і чоловіків. Покупками задоволені, якість хороша, ціни демократичні.
На території є невеликий ресторанчик, затишна атмосфера, приємний сервіс, смачна їжа.
Ще великий плюс центру, їхати набагато ближче, ніж у Салоніки, знаходиться в містечку Неа Муданья, від нашого готелю (Porto Carras Sithonia) на машині їхати хвилин 40, може трохи більше, залежить від руху. Однозначно рекомендую центр.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал

МІСЦЯ ПОРУЧ
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Немає запитань