Бахайські сади

Бахайські тераси
Ізраїль, Хайфа
Відвідування: Безкоштовно
Оцінка 10.0
10 На основі 4 відгуків
Підписатися на відгуки:
Налаштування передплат Написати відгук
GPS: 32.8126, 34.9857

Бахайські сади

Бахайські тераси
Ізраїль, Хайфа
Бахайські сади розташовані на горі Кармель у Хайфі і, разом з усипальницею Баба – пророка, який проголосив появу Божого посланця – засновника вчення Бахаї, складають комплекс всесвітнього центру Бахаї, що входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Сади-тераси були відкриті для відвідування в 2001 році, складаються з 19 терас, 9 з яких ведуть вниз від усипальниці Баба, розташованої на десятій терасі, 9 інших ведуть вгору.
Виконані в перському стилі тераси та квітники, алеї та газони з фікусами, оливами, митрами, евкаліптами, єгипетськими смоковницями та кактусами символізують найважливіші етапи життя Бахаулли – засновника та пророка Бахаї. Стрижкою дерев та чагарників, доглядом за рослинами займаються 90 професійних садівників та волонтерів. Сади прикрашені фонтанами та скульптурами, обладнані питними фонтанчиками.
Усі екскурсії для відвідувачів проводяться лише з верхньої тераси до нижньої. Тут заборонено користування мобільними телефонами та вживання будь-якої їжі.

ВІДГУКИ
Усі відгуки (4)
Їздив(ла) 5 років тому
Оцінка 10
Бахайські сади обов'язкові для перегляду всім, хто подорожує Ізраїлем. Треба знати, що жінки мають бути одягнені гідно: плечі та коліна прикриті. Курити суворо заборонено, а водою треба запастись! Ще у вас перевірятимуть вміст сумок. Особисто мене Бахайські сади вразили своєю гармонійністю - у них продумано все від і до.
немає коментарів | залишити коментар
Їздив(ла) 6 років тому
Оцінка 10
Пощастило побувати у складі екскурсії у цьому благодатному місці. Вражень на все життя! Тераси просто неймовірні. Безліч кольорів різних відтінків та форм. Коли збиралися, дивилася фото минулого року. У цьому, трохи інше оформлення клумб, але все одно чудово. Екскурсія була не довгою і не по всьому саду, на верх не пускають, але й того, що показали вистачило.
немає коментарів | залишити коментар
Їздив(ла) 13 років тому
Оцінка 10
У Хайфу ми приїхали ввечері та поспішали встигнути на екскурсію в Бахайські сади. Але так і не встигли, оскільки відвідування дозволено до 17 години. Однак вигляд, який відкривався з верхнього входу, і вся панорама на затоку не залишила байдужою нікого з нашої великої групи. Ми поспілкувалися з охоронцем, який сказав, що сьогодні вже жодними шляхами та проханнями не вдасться потрапити до садів.
2 коментаря | залишити коментар
Їздив(ла) 8 років тому
Оцінка 10
Вчення Бахаєв асоціюється з ідеєю, що «Краса врятує Мир». Воно не відкидає існуючих релігій і протиставляє себе їм. Усипальниця його засновника Баба на схилі гори Кармель у Хайфі оточена 19 терасами за кількістю перших 18 учнів (їх називають «Литери Живого») та їх вчителі спускаються з вершини гори і охоплюють усипальницю концентричними дугами протягом кілометра схилу.
2 коментаря | залишити коментар
МІСЦЯ ПОРУЧ
Стародавнє місто Кесарія Палестинська
Оцінка 9.0 - 1 відгук
Ізраїль, Нетанія
Історія, Архітектура, Пам'ятники
віддаленість: 35,7 км.
На мапі
Церква Розмноження Хлібів та Риб
Оцінка 9.0 - 1 відгук
Ізраїль, Тверія
Історія, Архітектура, Релігія
Відвідування: Безкоштовно
віддаленість: 53,1 км.
На мапі
Ярденіт
Оцінка 10.0 - 3 відгуки
Ізраїль, Тверія
Історія, Природа, Релігія
віддаленість: 55,9 км.
На мапі
Галілейське море
Оцінка 8.3 - 3 відгуки
Ізраїль, Тверія
Історія, Природа, Релігія
Відвідування: Безкоштовно
віддаленість: 56,7 км.
На мапі
Пам'ятник Перемоги
Оцінка 10.0 - 1 відгук
Ізраїль, Нетанія
Пам'ятники
віддаленість: 58,3 км.
На мапі
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Немає запитань