Національний парк Сіміланських островів

Similan Islands National Park, Mu Ko Similan National Park
Таїланд, о. Пхукет
Оцінка 10.0
10 На основі 2 відгуків
Підписатися на відгуки:
Налаштування передплат Написати відгук
GPS: 8.59038, 97.6371

Національний парк Сіміланських островів

Similan Islands National Park, Mu Ko Similan National Park
Таїланд, о. Пхукет
Сіміланські острови – група з 11 островів в Андаманському морі площею близько 140 кв. км. і знаходяться вони за 65 км. на захід від острова Пхукет. Національний парк тут був заснований в 1985 р. як морський заповідник, а в 1998 р. його межі були розширені - були включені ще 2 острови: Бон і Тачай.
Територія парку складається з численних островів із відносно високими та крутими горами, пляжів та скелястих утворень різних форм. На деяких островах є невисокі гори - найвища точка островів знаходиться на висоті 244 метрів над рівнем моря, а деякі острови є плоскою поверхнею в оточенні піщаних дюн і коралових рифів. Незважаючи на те, що островів одинадцять, пляжі є лише на трьох островах: Міанг, Сімілан та Тачай. Інші острови закриті для туристів через скелясту берегової лінії або з природоохоронних міркувань.
Симіланські острови вважаються одним із найкращих місць для дайвінгу, але крім цього тут можна займатися вітрильним спортом, відпочивати на природі, спостерігати за птахами та кататися на байдарках.
Туристів приваблюють коралові рифи, масивні валуни, підводний світ та білі пляжі Симиланських островів. Зупиниться можна тільки на островах Міанг і Сімілан у спеціальному наметовому містечку або в бунгало. У сезон дощів, національний парк закритий з травня по листопад кожного року з метою безпеки відвідувачів.

ВІДГУКИ
Усі відгуки (2)
Їздив(ла) 12 років тому
Оцінка 10
Фантастична краса пляжі! Білий кораловий пісочок, глянсові сірі валуни по березі, прозора бірюзова вода і смарагдова зелень пальм! Обов'язково до відвідування Пхукет, фотографії виходять начебто з мальдівських островів. З незручностей - добиратися кілька годин спочатку мікроавтобусом потім катером.
немає коментарів | залишити коментар
Їздив(ла) 11 років тому
Оцінка 10
(Була здивована, що досі ніхто не залишив відгуку, ймовірно, просто не могли знайти слів, щоб описати всю розкіш цього місця. Я теж не впевнена у своїх здібностях, але ризикну. ) Цю екскурсію краще залишити на кінець відпустки на Пхукеті, коли здається, що все вже бачив, нічого уяви вже не вразить, а засмага пропалила шкіру на сантиметр углиб.
2 коментаря | залишити коментар
МІСЦЯ ПОРУЧ
Національний парк Као-Лак-Лам-Ру
Оцінка 8.0 - 1 відгук
Таїланд, Као Лак
Природа
віддаленість: 67,4 км.
На мапі
Рибний ресторан Orchid Cafe
Оцінка 9.0 - 1 відгук
Таїланд, Као Лак
Ресторани, кафе
віддаленість: 69,1 км.
На мапі
Храм Ват Суван Куха
Оцінка 6.0 - 1 відгук
Таїланд, Крабі
Історія, Природа, Релігія
Відвідування: Платно
віддаленість: 94,1 км.
На мапі
Храм Ват Пхра Нанг Санг
Немає відгуків
Таїланд, о. Пхукет
Історія, Архітектура, Релігія
Відвідування: Безкоштовно
віддаленість: 98,9 км.
На мапі
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Немає запитань