Аквапарк The Land Of Legends

Розлучення чистої води, або Як не стати жертвою шахраїв у вигляді гідів та туроператорів
Оцінка 1110

15 серпня 2021Час поїздки: 3 серпня 2021
Завозять туристів у це "диво" з усіх готелів узбережжя. І не тільки...Дуже багато місцевих жителів, які купили квиток "на вулиці" в цей парк, хоч продають цей парк, як розвагу тільки для приїжджих, іноземних туристів. Не слухайте, що людей тут мало і немає черг на гори – це неправда. Черга на водні гірки та деякі атракціони тут така, що можна по годині й більше чекати свого "шансу" покататися на сонці та задусі. Так, коли всіх туристів забирають назад і розвозять готелями в 17 годин, людей стає в рази менше, і ви можете, якщо залишилися, звичайно, ще півтори години до закриття парку спокійно покататися і т. д. На фото від гідів-ошуканців відгуках це видно, фото зроблено після 17 годин. Фото з кіньми та порожньою алеєю біля них роблять гіди спеціально, щоб показати, що парк порожній. Але це не парк, а територія готелю, в якій ти не знаходишся, відвідуючи сам парк.
Так, мимо пройдеш на початку і наприкінці відвідування, і все.

Ідемо далі...Якщо все ж таки, ви наважилися поїхати в цей дискримінаційний парк, не забудьте купити (х2 на вартість квитка) FastTrack браслет, щоб уникнути гігантських черг. Але, постає питання: а навіщо він потрібен, цей парк, за ціною $125 з особи? Там і $75 ($50 за квиток + $25 проїзд туди та назад) багато за нього. Втомлений парк, частина атракціонів не працює, частина включають до 17 години, коли основний наплив туристів стихає, їх вивозять звідти.

Ідемо далі...Якщо ви все-таки стали жертвою обману з боку гідів та туроператорів – викликайте поліцію, перебуваючи в самому парку. Ні, я не жартую...Тим самим ви зафіксуєте в протоколі та на записах з відеокамер парку, що вас обдурили, кинули, розвели тощо. Що кількість туристів у парку перевищує обіцяне, що COVID-правила не дотримуються й інших деталей .
І найголовніше – вимагайте від гіда, туроператора повернення грошей на місці, перебуваючи у парку, у присутності поліції тощо.

Сподіваюся, що багатьом моє відгук допоможе: як новим, так і вже ошуканим туристам.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал

МІСЦЯ ПОРУЧ
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Немає запитань