Село Олюденіз

Olu Deniz, Олуденіз
Туреччина, Фетхіє
Оцінка 9.0
10 На основі 3 відгуків
Підписатися на відгуки:
Налаштування передплат Написати відгук
GPS: 36.5706, 29.1449

Село Олюденіз

Olu Deniz, Олуденіз
Туреччина, Фетхіє
Курортне селище Олюденіз (дослівно Мертве Море) розташоване на Турецькому Середземноморському узбережжі в 15 км від міста Фетхіє. В Олюденіз знаходиться блакитна лагуна - національний заповідник Туреччини.
Містечко з трьох сторін оточене горами, найвища з яких Бабадаг або Батько-гора.
Висота основного, так званого, нижнього старту – 1672 м – активно використовується туристами для оглядових екскурсій та спортсменами-парапланеристами для стартів. Висота верхнього старту, на піку гори -1980 м. Є ще проміжна зона. Усі три старти призначені для зльоту під різні напрямки вітру. Топологія місця дозволяє вийти над затокою на висоті 1000-1500 м, що робить Олюденіз одним із найпопулярніших місць для відпрацювання небезпечних режимів парапланерних польотів. Сюди приїжджають пілоти з багатьох країн Європи, а також з інших континентів.
У жовтні відбуваються барвисті змагання з повітряної акробатики, які збирають велику кількість учасників та глядачів. На центральній вулиці Олюденіза, протяжністю метрів 300, багато магазинчиків, кафе та барів.

ВІДГУКИ
Усі відгуки (3)
Їздив(ла) 4 роки тому
Оцінка 9
До 1980-х років. тут нічого не було, просто пляж серед гір. Але потім з'явився курорт, який облюбували західні європейці (досі майже всі ціни в фунтах). Дуже приємне місце зі своєю набережною та центральною торговою вуличкою (її жартома деякі називають Брайтон Біч). Важливо врахувати, що селище складається із двох частин, які умовно можна назвати верхньою та нижньою.
немає коментарів | залишити коментар
Їздив(ла) 6 років тому
Оцінка 8
Були тиждень в Олюденізі, Фетхіє, Блакитна лагуна, готель КАТRE, 4*, період з 17 по 24 червня 2018 року. Ціна-якість просто супер, за двох заплатили трохи менше 800 $, за системою все включено. Місце чудове, серед гір, готель на 180 чоловік, корпуси 3-4 поверхові, кондиціонери працюють чудово, їжа різноманітна, крім фруктів (були кавуни, інжир та лимони), кімнати маленькі, але для мене це не принципово, холодильник та сейф у номері , фен, душ або ванна, балкончики, зручні ліжка.
немає коментарів | залишити коментар
Їздив(ла) 6 років тому
Оцінка 10
Перш ніж почати свій відгук, хочу подякувати порталу Турправда за організацію фотоконкурсу «Пляжниці. Пляжники. Пляжі», де моя фотографія зайняла перше почесне місце. Також, ще раз дякую, спонсору компанії «Біокон» за надання ваучера на покупку туру в розмірі 15000 грн. і набір сонцезахисної косметики.
6 коментарів | залишити коментар
МІСЦЯ ПОРУЧ
Блакитна лагуна
Оцінка 7.3 - 3 відгуки
Туреччина, Фетхіє
Пляжі, Природа
Відвідування: Платно
віддаленість: 3,3 км.
На мапі
Пляж Бельджекіз
Оцінка 8.0 - 1 відгук
Туреччина, Фетхіє
Пляжі, Природа
віддаленість: 3,4 км.
На мапі
Черепаший острів
Немає відгуків
Туреччина, Фетхіє
Пляжі, Природа
віддаленість: 3,8 км.
На мапі
Пляж Кідрак
Оцінка 7.0 - 2 відгуки
Туреччина, Фетхіє
Пляжі
віддаленість: 4,9 км.
На мапі
Занедбане село Каякою
Немає відгуків
Туреччина, Фетхіє
Історія, Архітектура
віддаленість: 5,1 км.
На мапі
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ