Печерні поселення Каппадокія

Cappadocia, Каппадокія, Кападокія, Каппадокія, Каппадокії, Каппадокія, Каппадокії
Туреччина, Каппадокія
Оцінка 10.0
10 На основі 3 відгуків
Підписатися на відгуки:
Налаштування передплат Написати відгук
GPS: 38.6483, 34.8448

Печерні поселення Каппадокія

Cappadocia, Каппадокія, Кападокія, Каппадокія, Каппадокії, Каппадокія, Каппадокії
Туреччина, Каппадокія
Печерні поселення Каппадокія – це національний заповідний комплекс стародавніх поселень, розташований у центрі Туреччини, неподалік Гереме. Унікальні підземні міста створювалися протягом багатьох століть, але вперше були виявлені лише на початку ХІХ століття. Печерний комплекс складається з шести підземних міст, кількох вирубаних у скелях монастирів та безлічі різних церков. Каппадокійські храми зберегли безліч рідкісних фресок, деякі з них датуються IX-XI століттями. Скельні наземні притулки використовувалися як ченцями, а й звичайним населенням. Печерні поселення Каппадокія входять до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

ВІДГУКИ
Усі відгуки (3)
Їздив(ла) 3 роки тому
Оцінка 10
Враження що просто побував на іншій планеті. Їздили з Мармаріса на 2 дні, екскурсію брали не через гіда, вийшло дуже дешево, лише 75 дол. з ночівлею на людину. Дуже пощастило з екскурсоводом, звуть його Баха, про нього просто ходять легенди, дуже любить історію і більшу частину дороги розповідав і відповідав на наші запитання.
немає коментарів | залишити коментар
Їздив(ла) 4 роки тому
Оцінка 10
У вересні 2019 р. відвідала Каппадокію у Туреччині. Моєю мрією був політ на повітряній кулі над чудовими краєвидами у цій місцевості. Почитавши відгуки та поспілкувавшись з місцевими турфірмами зрозуміла, що середня вартість польоту на кулі становить 250 $ – недешево, але д. б. дуже вражаюче.
немає коментарів | залишити коментар
МІСЦЯ ПОРУЧ
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Немає запитань