Бухта Ічмелер

Icmeler, İçmeler
Туреччина, Мармаріс
Оцінка 9.4
10 На основі 5 відгуків
Підписатися на відгуки:
Налаштування передплат Написати відгук
GPS: 36.8032, 28.2342

Бухта Ічмелер

Icmeler, İçmeler
Туреччина, Мармаріс
Курорт розташований у західній частині затоки Мармаріса і оточений горами, вкритими сосновим лісом. Бухта Ічмелера це чудова природна освіта, не схожа на інші місця. Свою назву Ічмелер бере завдяки джерельній воді. Тут колись було дуже багато водних джерел, кілька з них можна побачити, проїжджаючи в глиб міста.
По всьому березі тягнеться найчистіший пляж із готелями. Є численні бутіки, ресторани, бари та ін. Також тут знаходиться великий парк, де можна насолодитися чистим повітрям та помилуватися екзотичними рослинами.

ВІДГУКИ
Усі відгуки (5)
Їздив(ла) 6 років тому
Оцінка 9
Ця бухта краще ніж пляжі Мармаріса. Тут чисто, затишно, поряд уся інфраструктура. Більшість свого відпочинку ми провели саме в цій бухті (де є і дикий пляж у скелях за портом). Доїхати з Мармаріса можна автобусом за 3 ліри з особи або на катері за 20 лір. Пішки дійти – 2.5 години по набережній.
4 коментаря | залишити коментар
Їздив(ла) 8 років тому
Оцінка 10
Ічмелер оточують високі гори, вкриті сосновими лісами, апельсиновими та лимонними гаями, які разом із морським повітрям створюють неповторний аромат кайфу від цього райського місця. По набережній можна дійти за 1-1.5 години до центру Мармариса, де ввечері можна побачити фонтан, що співає, або просто погуляти.
2 коментаря | залишити коментар
Їздив(ла) 9 років тому
Оцінка 10
Вода пахне кавуном вранці! Дивне спостереження) Дрібна-дрібна галька, якою дуже комфортно і приємно ходити, вхід пологий (сім'ї з дітьми візьміть собі на замітку) Обладнані пляжі. Деякі платні є і безкоштовні, але все дуже чисто. Ми відпочивали на пляжі Нірвану.
5 коментарів | залишити коментар
Їздив(ла) 10 років тому
Оцінка 8
Умиротворюючий пляж, м'який та ніжний пісок, безліч способів відпочити як драйвово, так і спокійно. Є безкоштовний вай-фай (для особливо звісних) Є пара хороших ресторанів з їжею, про яку я говорю – фантастично смачно. З Мармарис туди легко дістатися автобусом.
2 коментаря | залишити коментар
Їздив(ла) 11 років тому
Оцінка 10
Щоразу, приїжджаючи до Ічмелера, обов'язково відвідую "Nirvana Beach". Прекрасний пляж, чистий, доглянутий, добре обладнаний приваблює багатьох. У буденні дні на пляжі мало відвідувачів, тому що місцеве населення у ці дні працює, а туристи, що відпочивають у різних готелях, найчастіше лінуються пройтися пішки з Ічмелера.
немає коментарів | залишити коментар
МІСЦЯ ПОРУЧ
Пляж Нірвана Біч
Оцінка 9.0 - 2 відгуки
Туреччина, Мармаріс
Пляжі, Природа
віддаленість: 1 км.
На мапі
Аквапарк Атлантіс
Оцінка 6.0 - 3 відгуки
Туреччина, Мармаріс
Активний відпочинок, Розваги
віддаленість: 4,8 км.
На мапі
Набережна у Мармарисі
Оцінка 8.0 - 1 відгук
Туреччина, Мармаріс
Вулиці, площі, краєвиди
віддаленість: 5,5 км.
На мапі
Печера Німара
Немає відгуків
Туреччина, Мармаріс
Історія, Природа
віддаленість: 5,7 км.
На мапі
Античне місто Амос
Оцінка 9.8 - 4 відгуки
Туреччина, Мармаріс
Історія, Архітектура
віддаленість: 6 км.
На мапі
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ