Кафе Шпаківня

Кафе на деревах
Україна, Київ
Оцінка 10.0
10 На основі 1 відгуки
Підписатися на відгуки:
Налаштування передплат Написати відгук
GPS: 50.4667, 30.5426

Кафе Шпаківня

Кафе на деревах
Україна, Київ
Кафе на деревах «Шпаківня» знаходиться на Трухановому острові, за 400 метрів ліворуч від пішохідного Паркового мосту, якщо йти з правого берега Дніпра. Кафе здорового харчування з вегетаріанським меню було відкрито у 2015 році та розташовується на пляжі на деревах. Усього облаштовано 3 будиночки на 4-5 осіб для компанії або сім'ї та 1 відокремлений будиночок для двох. Будиночки розташовуються на висоті людського зросту, потрапити всередину можна сходами з 10 сходинок. Навколо також встановлені невеликі вігвами, шезлонги та гамаки.
У меню входять салати, супи, плов, випічка – все на основі овочів, горіхів та сиру. Пропонується великий асортимент десертів з місцевих та екзотичних фруктів, горіхів, шоколаду та какао. Вечорами та у вихідні проходять різні тематичні заходи — сімейні фестивалі, заняття йогою та китайською гімнастикою, лекції та майстер-класи, чайні церемонії, акустичні концерти та кінопокази.

ВІДГУКИ
Усі відгуки (1)
Їздив(ла) 8 років тому
Оцінка 10
Минулого літа у Києві відкрилося унікальне кафе на деревах. Не знаю, як ви, а я в дитинстві мріяла про будиночок на дереві. Тут їх кілька, і навіть гамаки, вігвами, шезлонги. Діти в захваті, та й дорослі теж, адже крім найкрасивіших заходів сонця над Дніпром, корисної вегетаріанської їжі та хенд-мейд коктейлів та лимонадів, що вихідні проходять тематичні заходи: фестивалі для мам та малюків, лекції та майстер-класи, дегустації та чай йога-марафони, акустичні концерти, кінопокази просто неба….
немає коментарів | залишити коментар
МІСЦЯ ПОРУЧ
Церква Святителя Миколая на воді
Немає відгуків
Україна, Київ
Архітектура, Релігія
віддаленість: 1,2 км.
На мапі
Церква Миколи Набережного
Оцінка 7.0 - 2 відгуки
Україна, Київ
Історія, Архітектура, Релігія
Відвідування: Безкоштовно
віддаленість: 1,4 км.
На мапі
Церква Різдва Христового
Немає відгуків
Україна, Київ
Архітектура, Релігія
віддаленість: 1,5 км.
На мапі
Музей гетьманства
Немає відгуків
Україна, Київ
Архітектура, Музеї
віддаленість: 1,6 км.
На мапі
Пам'ятник князю Володимиру
Немає відгуків
Україна, Київ
Пам'ятники
віддаленість: 1,6 км.
На мапі
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Немає запитань