Відгуки та розповіді про готелі Ешторіла

Немає повідомлень про Ешторіле   Написати
Розповіді туристів про Ешторіл додати розповідь
історичний готель із багатою історією європейського вищого суспільства
готель Паласіу мережі Great hotels of the world - знову ж таки палац, а палац передбачає королівську сім'ю. . . так от у цьому готелі завсідники - особи королівської крові європейських династій.
 •  10 років тому
Все супер!!!
Відпочивали в Ештарілі у травні, все супер. Купалися, засмагали, пили чудовий порвейн. Персонал у готелі дуже доброзичливий. Номер забирався щодня, дуже чисто. Харчування відповідає трьом зіркам.
 •  13 років тому
Відпочинок у Португалії
«Португалія, Ешторіл, Vila Gale Estoril» У житті не писав ніяких відгуків, але ось щось мене спонукало написати відгук про недавно відпустку, що завершилася. Відпочивали у серпні 2010 року.
 •  13 років тому
Готель САНА Ешторіл
Готель дуже сподобався. Маємо досвід подорожей Європою та відпочинку на курортах Італії, Іспанії. У Португалії вперше. На нашу думку, готель тягне навіть на 4 зірки. Чудовий вид з ресторану на океан, хоча нам це було ні до чого: у нас був номер з видом на океан.
 •  14 років тому
хороший як малобюджетний варіант
Готель гарний для 3*. Плюси: гарне розташування. поряд станція електропоїздів та вихід на прогулянкову доріжку та пляж. Мінуси: 1) Номер маленький. Мені однієї вистачало, але думаю для двох було б тісно; Штучного освітлення не вистачає.
 •  14 років тому
Непоганий готель на свої 3 зірки
Мінуси: Номери досить тісні (принаймні в нашому удвох не розійдешся, балкона не було), російськомовних каналів немає, сніданки однакові щодня: яєчня, бутерброди, фрукти, кава.
 •  15 років тому
Затишний готель, хоча є, що покращити
Відпочивала у готелі в червні 2009 після тижневого гранд-туру. Звичайно, після 4-5* палаців цей готель здався мені тісним (ліжко, шафа, тумбочка, холодильник з поставленим на ньому телеком і письмовий столик, на якому міститься тільки лампа).
 •  15 років тому
Старуватий
Звичайна трійка, дуже старенька, зручне розташування, кондер тек))))
 •  13 років тому
Показати ще »


Ще про Ешторіл