Відгуки та розповіді про готелі Лісабона

Розповіді туристів про Лісабон додати розповідь
Відмінний готель та суперлокація
Я дуже задоволена умовами проживання та чудовим видом на замок Sao Jorge, який одразу підкорив мене. Я просила гарний вигляд при бронюванні готелю, і мені його представили.
 •  1 місяць тому
Відмінне розташування у центрі
Була в екскурсійному турі, проживала у реновованому номері Сінгл. Все сподобалося. Номер невеликий, але є все потрібне від шафи до підставки під валізу. Відмінне розташування у центрі.
 •  4 роки тому
Канікули в Лісабоні
Лісабон - місто на семи пагорбах, але набагато рельєфніше, ніж, скажімо, Київ. Знамениті лісабонські трамваї у формі паралелепіпеда не для краси такі, а інакше міські пагорби не подолати.
 •  4 роки тому
Лісабон восени
Лісабон нам сподобався ще до приземлення в аеропорту. Аеропорт знаходиться поруч із містом, і літаки знижуються прямо над містом, і перші види на місто відкриваються ще з літака.
 •  3 роки тому
Ніколи не їдьте туди!
Ніколи у житті не писала відгуки про готелі. Це перший раз. Чому? Бо найгіршого готелю за все моє життя, а я часто подорожую, не було. Як тільки ми приїхали до готелю, нам сказали, що наш номер продали.
 •  5 років тому
Новий Готель (2017 р.) у старій Історичній будівлі – це унікально!
Зупинялися у готелі Corpo Santo Lisbon Historical Hotel у травні 2019 року. У нас був замовлений номер Півлюкс із балконом. При бронюванні ми просили високий поверх, але при розселенні нам дали перший поверх і висловили своє незадоволення.
 •  5 років тому
Лісабон - неможливо не закохатися!
Читаючи багато відгуків про це місто і в цілому про країну, звернув увагу на переважну кількість захоплених коментарів, оцінок і повинен сказати, побувавши там, так, так і є, шикарне місто і дуже цікава країна, куди хочеться знову і знову їхати .
 •  5 років тому
Супер!
Для тих хто планує відвідати Лісабон на 3-5 днів і при цьому трохи заощадити, цей 3-зірковий готель я рекомендую в першу чергу. По-перше прекрасне розташування, майже центр (10-15 хвилин пішки), поряд з метро (3 хв пішки), відмінні номери, все нове, відмінні сніданки, тиха вуличка.
 •  5 років тому
Відмінне розташування!
Відправляла батьків, але вибором готелів займалася сама Едуардо сподобався місцем розташування, в самому серці Лісабона, навпроти затишний парк, кафе, можна економно перекусити, та й вартість нам запропонували дуже хорошу З мінусів, невеликі номери, старенький готель, хоч усередині він дуже симпатич...
 •  6 років тому
Краще, ніж добрий
Чудовий готель у центрі Лісбоа. У номері була ванна, туалетне приладдя поновлювалися регулярно, прибирання робилося щодня. У номері є сейф, телевізор, кондиціонер. Номер досить великий: шафа, двоспальне ліжко, стіл, стільці, при пересуванні нічого не зачіпаєш.
 •  6 років тому
Показати ще »


Ще про Лісабон