Відгуки та розповіді про готелі Порту

Розповіді туристів про Порту додати розповідь
Найкращий готель у Порту
Сучасний, новий (2018 р. ) готель, в історичній будівлі 1923 року. Чудовий п'ятизірковий готель, до якого хочеться знову повернутись! Ми вже зупинялися у цьому готелі у квітні і знову зупинилися тут у листопаді.
 •  4 роки тому
Один день у Порту – цього дуже мало
Ми були в Порту всього один день, і одного дня там дуже мало, краще планувати на Порту два-три дні, плюс ще пару днів на передмістя. Приїхали ми туди поїздом з Лісабона.
 •  4 роки тому
Стильний, охайний готель
Готель розташований за 7 кілометрів від центру міста. Що підходить, якщо ви як і ми цілий день гуляєте містом і тільки на ніч повертаєтеся в готель. Готель користується популярністю, тому сповнений.
 •  7 років тому
Порту, я повернусь! Обіцяю!
Коли бороздила простори Інтернету в пошуках інформації по Порту, натрапила на відгук ILovePanda. "Порту - ЧУВАК! Він у потертих джинсах, курить, п'є, не голить, тіткам дивиться не в очі, а в декольті, але він не маргінал, і п'є він не що попало, з ним є, про що поговорити, він поблажливий, він вигля...
 •  8 років тому
Гарний сімейний готель.
Зупинялася на 3 ночі. Я давно з ними практично всі бронювання на цьому сайті. Мені подобається: все прозоро, безкоштовне скасування броні тощо. З аеропорту доїхала таксі за 15 хв.
 •  8 років тому
Готель на околиці
Не зрозуміла якось цей готель. Вибирав його, щоправда, туроператор. Номери звичайної, нічим від 3 або 4* не відрізняються. Їжа звичайна. Вай-фай працював, безплатний. Але я не люблю такі готелі на окраїні, де можна переміщатися тільки на таксі.
 •  10 років тому
Порту - найкраще місто Португалії
До вже написаного відгуку про Португалію із задоволенням додаю детальніший опис готелю Quality inn praca da Batalha, цей готель розташований дуже зручно, в центрі, поряд з основними прогулянковими вулицями, дуже красивим та корисним вокзалом Santo Bento та дивовижною церковкою.
 •  16 років тому
Фортеця тамплієрів
Побувала у Португалії з 9 по 18 жовтня 2008 року з чоловіком, взяла квитки сама через Париж, а готелі та візи у фірмі АлтоСол, 5 днів у Лісабоні, 4 дні у Порту. Там же взяла дві стандартні екскурсії Лісабон-Сінтра-мис Рока і Баталья-Алкобаса-Обідуш.
 •  16 років тому
П'ять днів на березі океану
Коли ми тільки збиралися до Португалії, то сміялися, що їдемо на "задвірки" Європи. Було дуже цікаво порівняти. Думки у компанії розділилися, хто сказав, що брудно, бідно тощо.
 •  17 років тому
Показати ще »


Ще про Порту