Один день у Порту – цього дуже мало

04 вересня 2020 Час поїздки: з 27 жовтня 2019 до 27 жовтня 2019
Репутація: +100
Додати до друзів
Написати листа

Ми були в Порту всього один день, і одного дня там дуже мало, краще планувати на Порту два-три дні, плюс ще пару днів на передмістя.

Приїхали ми туди поїздом з Лісабона. Далекі поїзди приходять не на центральний вокзал Сан-Бенту (та сама, де зала прикрашена картинами з азулежу), а на станцію Кампанья на околиці міста. А від станції Кампанья до Сан-Бенту можна дістатися електричкою приблизно хвилин за 10, причому за наявності квитка на далекий поїзд або з Порту, квиток на електричку можна не купувати. І в квитку до Порту навіть вказується час відправлення та прибуття основного поїзда, і час відправлення електрички між станцією Кампанья та Сан-Бенту. Якщо на основному поїзді потрібно їхати саме на тому, який вказаний у квитку, то електричкою можна сісти на будь-яку. І якщо повертатися назад з Порту до Лісабона, то краще виїхати з Сан-Бенту хвилин хоча б на 10-20 раніше, ніж зазначено в квитку, інакше є ризик запізнитися до основного поїзда.


Загалом, ми почали прогулянку по Порту з огляду картин з азулежу на вокзалі Сан-Бенту, далі йде красивий вид зі входу на вокзал. А потім треба пройти трохи праворуч, і там буде площа Свободи, звідки вирушають двоповерхові відкриті автобуси. У Порту є два маршрути – старим містом, і новим. Якщо є лише один день, то краще взяти маршрут старим містом, і вийти біля океану, де в нього впадає річка Дору, і помилуватися там хвилями біля маяка.

А потім знову сісти на автобус і доїхати до Рібейри, пообідати в ресторанчику на вузькій вулиці, що тягнеться вздовж річки, погуляти старими вулицями і забратися на другий поверх мосту Луїша I, звідти відкриваються гарні краєвиди на місто. Якщо дозволяють сили, то краще підніматися вгору пішки сходами, а не на фунікулері, зі сходів можна також побачити багато цікавого.

Варто також відвідати книгарню Лелло, але нам із цим не пощастило – вона була закрита під час масового студентського свята.

І обов'язково треба спробувати портвейн. Портвейном має право називатися тільки те вино, яке зроблено на околицях Порту, і воно не має нічого спільного з тією жижею, яку багато хто пам'ятає з радянських часів. Справжній портвейн це щось фантастичне.

А якщо залишається час, можна ще покататися річкою на пароплавці або канатною дорогою біля мосту Луїша I, але з того боку вже інше місто – Вілла нова де Гайя.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Старинная улица со старинным трамвайчиком
Дома с азулежу
Внутри вокзала Сан-Бенту
Площадь перед вокзалом Сан-Бенту
Просто улица
Еще улица
Океанские волны у маяка
Набережная Рибейра и вид на мост Луиша I
Один из видов с моста Луиша I
Выход на набережную Рибейра
Схожі розповіді
Коментарі (2) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар