Запитання про Португалію

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Португалію
Ситуація така: а/к ТАП Португал, час вильоту перенесено на понад 13 годин. Моя схема (3 стиковки), що дозволяла долетіти з Харкова на Мадейру за 14-15 годин, впала відразу. Тепер не лише втрачаємо півдня відпочинку, а й виникає потреба бронювати транзитний готель. Виходить, дорога займе більше доби. Зіткнулася з подібною ситуацією щодо Візз Еіру. А/к теж переносила час вильоту, але там пасажирам пропонувалися варіанти - прийняти новий час вильоту або відмовитися із поверненням грошей. Тут немає – просто повідомили і все. Відкриваєш свій акаунт на сайті а/к і стоїть новий час вильоту. Як я розумію, а/к не має права просто так переносити час вильоту. Але жодних пропозицій прийняти чи відмовитися я не бачу. Теоретично мене влаштував повернення, т.к. є інші варіанти, що дозволяють швидко долетіти, і можна було спробувати зловити на них квитки за нормальною ціною. Чи можна щось викрутити із цієї ситуації? Або змиритися та зайнятися пошуком транзитного готелю?
5 років тому  •  7 підписників 33 відповіді
1. Плануємо зупинятись у Фуншалі. Чи є сенс розбити поїздку на 2 частини і провести 2-3 дні в Порту Моніш? Чи туди цілком достатньо на один день поїхати? 2. У якому районі краще зупинятися – у самому центрі (сподобався варіант поряд із кафедральним собором) чи в районі Лідо?
5 років тому  •  5 підписників 25 відповідей
5 років тому  •  7 підписників 11 відповідей
6 років тому  •  2 підписника Відповідей немає
В ЦЬОМУ РЕЗОРТІ Є ПЛЯЖ???
6 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Хочеться побачити по максимуму
6 років тому  •  5 підписників 5 відповідей
Запропонували вкрай дешевий тур, але не розумію, яка погода і що там робити.
7 років тому  •  6 підписників 5 відповідей
1. Порадьте недорогу квартиру або готель у Лісабоні/околицях столиці, але обов'язково з плиткою азулежу всередині. Люблю, коли речі, меблі старовинні. Можливо, хто жив у такій) 2. Барахолки Лісабона та інших міст (на південь уздовж берега). Підкажіть, куди варто піти любителю старі (посуд, кераміка та азулежу/азулехос, звичайно). 3. Який пляж варто вибрати біля Лісабона, якщо любимо малолюдні мальовничі пляжі/бухти. Буде своя машинка і не вимагатимемо інфраструктури на березі. Спасибі)
8 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
8 років тому  •  8 підписників 26 відповідей
я з украини.поїхав до португалії.віза закінчилася 2 місяці тому з деяких причин не поїхав вчасно.підкажіть що може бути після повернення. на кордоні, що мені погрожує. зарання всім дякую...
9 років тому  •  5 підписників 4 відповіді
podskagite kak naiti rabotu bez dokumentov,, chto bi zdelali kontrakt???,,zaranie bolhoe spasibo vsem!!!!
9 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Здрастуйте я з України поїхав до португалії віза 14 днів вона вже закінчилася чи можу я зробити ще візу не виїжджаючи з країни.
9 років тому  •  5 підписників 15 відповідей
Шановні форумчани, підкажіть будь ласка "must see" у Лісабоні та околицях (100-200км на авто) Буду вдячна за будь-яку інформацію: корисні сайти, що і де смачно поїсти і смачно попити, розташування готелю. дата поїздки-березень Всім велике спасибі;)
9 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Показати ще »
Усі запитання
ще