Сінтра – поїздка на автобусі околицями

18 вересня 2020 Час поїздки: з 30 жовтня 2019 до 30 жовтня 2019
Репутація: +100
Додати до друзів
Написати листа

З Лісабона до Сінтри найкраще добиратися електричкою з вокзалу Росію. Сплатити проїзд можна міською проїзною карткою, тільки зніметься з неї трохи більше ніж за звичайну поїздку на метро трохи більше 2 євро.

Прямо на виході із залізничної станції Сінтри є кіоск "Sightseeing Bus". Він хоч і дорожчий, ніж звичайний міський транспорт, але набагато зручніший. На ньому можна пересуватися від однієї визначної пам'ятки відразу до іншої, а не повертатися в місто, і пересідати на інший автобус до наступної точки.

Але варто пам'ятати, що по Сінтрі курсують не двоповерхові, а маленькі автобуси, куди пасажирів беруть по сидячих місцях. І якщо на якійсь зупинці біля невеликої пам'ятки ніхто не вийшов, і в автобусі вільних місць немає, то й сісти в цей автобус не можна буде, і доведеться чекати наступного, це десь півгодини. Але біля знакових визначних пам'яток, таких як Кінта де Регалейра, мис Рока чи палац Пена, люди завжди виходять, відповідно й місця є, щоб їхати далі.


Спочатку ми поїхали до палацу Кінта де Регалейра. Нам трохи не пощастило з погодою, день був похмурий і морозив дрібний дощ, але з іншого боку, не було черги до каси, ми одразу купили квитки та вирушили досліджувати палацовий парк. Навіть у дощовий день варто виділити на палац, і особливо на парк не менше трьох годин. Дуже сподобався сам палац, башточки у парку, і особливо 27-метровий Колодязь Посвяти.

Після Кінти ми вирушили на мис Рока – найзахіднішу точку Європи. Тут достатньо години сфотографуватися біля пам'ятної стелли з координатами мису і прогулятися вздовж океану.

І третя пам'ятка – палац Піна. Тут нам знову допоміг дрібний дощик – у касі не було черги, і ми швидко потрапили до палацу. Тут краще трохи заощадити та купити квиток тільки до парку, без приміщень палацу. Щоб потрапити всередину, вже треба відстояти чергу на вході, пересуваєшся там у натовпі, і не можна фотографувати. Зовні палац та парк набагато цікавіший.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Вид с одной из башенок в Кинта де Регалейра
Кинта де Регалейра
Кинта де Регалейра - еще один вид
Кинта де Регалейра - башенка
Знаменитый Колодец Посвящения
В колодец можно спуститься и по ступенькам. Но лучше это делать в сухую погоду.
Кинта де Регалейра - сам дворец
Подъезжаем к мысу Рока - самой западной точке Европы.
Мыс Рока - памятная стелла
Дворец Пена
Еще дворец Пена
Парк дворца Пена
Схожі розповіді
Коментарі (6) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар