Відгуки та розповіді про готелі Дохи

Курорти
Немає повідомлень про Досі   Написати
Розповіді туристів про Доху додати розповідь
Відгук про готель Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel
Ми були чи не єдині з України, до нас дуже чудово ставилися чи не на руках її носили. Адже готель вищого класу це ж Катар. Годували на забій, подавали вишукані страви, вперше скуштували справжнє крабове м'ясо, омари та не просто ложечку, а скільки хочеш стільки і їж.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Chairmen Hotel
Нормальний готель. Харчування нормальне 8 з 10. Серві та обслуговування на 10. Претензій жодних. Доха взагалі місто невелике, тому все знаходиться недалеко. Але так як на душу населення ВВП Катар займає перше місце, то могло б бути й кращим за станом готелю.
 •  4 роки тому
5 помилок нашої відпустки у Катарі
Предправлення:   Якщо хтось бронює готель InterContinental Doha Hotel самостійно у туроператорів, то зверніть увагу, що у "Джоїн Ап" його (готелю) немає, є тільки міський з такою ж назвою, і подешевше.
 •  4 роки тому
Готель без помилки у нашій відпустці
Готель я помітила, дякую автору, попереднього та дуже докладного відгуку. Зрозуміла, нам треба саме у InterContinental Doha Hotel на пляжі. Докладніше, про нашу відпустку, можна почитати у моїй розповіді.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Grand Hyatt Doha Hotel & Villas
До цього ми були в готелі Grand Hyatt в Єгипті, це абсолютно різний рівень, в Катарі все набагато краще. З аеропорту нас зустріла машина. Ми заздалегідь не прочитали відгуків, що там не можна алкоголь, але ми потім домовилися.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Hilton Doha
Мінусів ми цього готелі не знайшли, одні плюси. Заселили швидко, на ресепшені працює дівчинка з України, вона нас заселяла, а виселяла теж російськомовна дівчинка з Грузії.
 •  5 років тому
Прекрасний готель для спокійного відпочинку
Чи багато ви знаєте про Катар? Донедавна країна була не дуже привітна до наших туристів. Зараз же із запровадженням безвізового режиму кілька років тому інтерес до цього напряму набирає обертів, особливо через те, що в 2022 саме тут пройде Чемпіонат світу з футболу.
 •  5 років тому
Відмінний готель
Все викладено у попередньому відгуку все так і є. Додам, що ми були з маленькою дитиною 2 роки, до дітей там особливе ставлення у готелі, все для нього було. Щодо алкоголю, то у нас було в багажі дві пляшки коньяку та пляшка вина, через рамку готелю питань не було.
 •  5 років тому
Відгук про готель Doha Marriott Hotel
За розташуванням, по всьому цей готель просто чудовий. Вибирали в агентстві дівчинки готель безпосередньо під нас, щоб підходило з харчування, за розташуванням та іншим. Нас цілком усе влаштовувало.
 •  5 років тому
i love it????
Otel prevosxodniy : -service otlicniy, nesmotrya на to wto narodu багато , kollektiv staraeca зробити kajdomu klientu osoboe vnimanie. ogromniy plaj s basseynom; -sport zal diskoteka vse v oteli-; wto daje ne
 •  6 років тому
Показати ще »


Ще про Доху