Запитання-відповіді – Як дістатися

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
ТОП-5 знавців
за кількістю запитань за 30 днів
1
аватар
Відповіла на 2 запитання
2
аватар
Відповіла на 1 запитання
3
аватар
Відповіла на 1 запитання
4
аватар
Відповів(ла) на 1 запитання
5
аватар
Відповіла на 1 запитання


Ще
5 місяців тому  •  6 підписників 6 відповідей
Вітаю. Хтось користувався трансфером аеропорт-готель від квест-вояж? Безпечно? Чи рекомендуєте скористатися послугами? Їду одна з дітьми, вперше хочу замовити індивідуальний трансфер, тож переживаю. Дякую.
6 місяців тому  •  2 підписника 1 відповідь
7 місяців тому  •  немає підписників Відповідей немає
Хочу поїхати з дітьми на море, бачу недорогі тури у пошуковику. Скільки триває дорога? Як проходять кордон? Наскільки це важко? Чи довозять до готелю? Дякую
1 рік тому  •  3 підписника 2 відповіді
Бачу вже тури в Турцію з’явилися. То цікаво, наскільки це не комфортно. Може хтось вже це випробував?
2 роки тому  •  4 підписника 4 відповіді
З Києва чи з західної України?
2 роки тому  •  5 підписників 5 відповідей
Чи є зараз вильоти з Києва (аеропорт Жуляни) до Єгипту та Туреччини? Того року вильоти в Шарм ель Шейх, Анталію та Аланію були лише з Борисполя. Не поновили рейси з Жулян?
2 роки тому  •  8 підписників 5 відповідей
Троянда вітрів ще здійснює перельоти до Єгипту? З Борисполя до Шарму того року ніяк не могла потрапити на Розу. Азурейр – це мука. Чула, що Тез тур раніше літали на них. Але багато хто почав скаржитися на Троянд вітрів, і незручні літаки. Наскільки я знаю, у Рози вітрів були великі та більш-менш зручні літаки. А зараз як із цим справи?
2 роки тому  •  3 підписника Відповідей немає
Плануємо активно вивчати пам'ятки, користуватися метро/автобус/трамвай. Який краще взяти проїзний, щоб заощадити?
2 роки тому  •  2 підписника Відповідей немає
- На чому можна максимально бюджетно дістатися нового аеропорту ближче до центру міста? Метро там ще не відкрили, як я розумію. І до квітня навряд встигнуть. - Чи можна десь купити Істанбул Карт, сплативши її банківською карткою?
2 роки тому  •  7 підписників 9 відповідей
У ручній поклажі без проблем по 7-8 кг можна везти чи вже за вагою стежать?
3 роки тому  •  7 підписників 5 відповідей
Помогите, пожалуйста, разобраться: не пойму, кому верить - звонила на горячую линию Визз дважды. У меня был вопрос про автокресло для ребёнка 3 лет - могу ли сдать у трапа бесплатно. Один менеджер сходу сказал нельзя. Только платно, а бесплатно только коляска. А второй менеджер уточнял где-то информацию - я ожидала на линии. Сказал, можно сдать у трапа бесплатно либо коляску, либо автокресло - что-то одно. Не пойму, кому верить?( Как не попасть? Ребёнку почти три года, коляску не берём, а автокресло нужно. Вот и думала взять. Но теперь не понимаю, что делать. Возможно, кто-то в курсе и сможет сориентировать.
3 роки тому  •  2 підписника Відповідей немає
Між готелями і містом їздили, жодних проблем, а от з аеропортом як - не в курсі.
3 роки тому  •  4 підписника 2 відповіді
Показати ще »
Усі запитання
ще