Відгуки та розповіді про готелі Румунії

Розповіді туристів про Румунію додати розповідь
У гостях у графа Дракули
Просто чудово! Відвідали королівські замки Румунії, місто Брашов і Сигішоару. Комфортний автобус, водії та гід йдуть на всі поступки туристів. Сказати, що ми чогось не побачили в Румунії, не можу, все бачили, про все дізналися.
 •  5 років тому
Румыния на авто из Украины
Решили мы поехать своим ходом в Румынию. Вдохновением для путешествия было видео Антона Птушкина о Трансфагараше и другие видосы на ютубе. К тому же нам нравятся горы, Румыния находится относительно недалеко, у нас с ней безвизовый режим, да и цены там не очень высокие, как для нашего кошелька.
 •  5 років тому
Сонячний берег очима прибалта.
Не варто починати волинку з того, що в нас знову літа не було і хотілося б погрітися. Цього року нам не вдалося поїхати разом зі своїми хорошими знайомими! Але, натомість, ми скористалися їхнім досвідом і поїхали їх стопами керуючись їхніми настановами!
 •  7 років тому
"17 мить Європи" - Румунія. Навколосвітня подорож на автомобілі
У Бухарест ми примчали 21 жовтня. Румунія – 17 країна на нашому шляху. Незважаючи на те, що було майже о 9-й годині вечора, двері посольства нам відчинив радник-посланник Посольства України в Румунії Теофіл Рендюк.
 •  8 років тому
Лижі в Пояна Брашов
Добирався із Києва. Спочатку вирішив їхати поїздом чи автобусом до Одеси. Звідти чартером від фірми "Алмарис" до Пояна Брашова. Але на ті дати поїздки їхало дуже мало людей, рентабельності немає та чартер скасували.
 •  11 років тому
Трансфегераш
Дороги бувають різні. Розбиті-убиті, асфальтові та ґрунтові, путівці та хайвеї, стежки та проспекти. Але всі дороги дороги мандрівникам, т. к. це невід'ємний засіб здійснення подорожі та досягнення кінцевої мети.
 •  10 років тому
Прогулянки Алтаєм. Чулишман.
Географічна довідка: Телецьке озеро розташоване на північному сході Гірського Алтаю, протяжність 77.8 км, середня ширина 2.9 км, максимальна ширина не перевищує 4.5 км. Північна частина витягнута із заходу на схід, південна, зробивши поворот майже на 90 градусів, з півночі на південь.
 •  6 років тому
Мрії здійснюються...(тур Графа Дракули)
Мандрували сім'єю по туру Графа Дракули. Дві доби поїздом до Кишинева, там нас зустрів гід Віарел (такого уважного гіда я ще не зустрічала-організував для нас екскурсію Кишиневу, розповів як утворилася республіка Молдова, показав всі визначні пам'ятки міста) Після прогулянки парком нас нагодували в ...
 •  13 років тому
Трансільванія
загадкова Трансільванія. Після цієї подорожі у мене виникає лише одне питання: чому раніше я не була і нічого не чула про Румунію. Якщо чесно, то рішення їхати до Румунії було пов'язане з ціною поїздки.
 •  13 років тому
"Будинок" Дракули - Замок Бран
Замок Бран знаходиться поблизу містечка Бран, за 30 км. від м. Брашова, це національна пам'ятка культури та архітектури Румунії. Фортеця розташована на межі Трансільванії та Валахії.
 •  14 років тому
Показати ще »