Відгуки та розповіді про готелі Сербії

Розповіді туристів про Сербію додати розповідь
Країна сакури та червоних кленів
Одна з панорамних зупинок Шарганської Осміці У цьому оповіданні ви разом з нами вирушите на чарівному маленькому поїзді високо в гори, нескінченно багато милуватиметеся квітучими сакурами, їстемете багато смачної, хоч і віртуальної їжі, радітимете норвезьким краєвидам на вершинах засніжених гір, а ...
 •  2 роки тому
подорож у белград.
ми з донькою вирішили злітати до сербії. злітали сподобалося. особливо белград у центрі. їх знамениті пекарі свіжа випічка....плескавиця смакота.....взагалі життя в сербій та белграді дуже дешева ціни низькі але й народ в основному живе небагато.
 •  9 років тому
O'Srbia!
Про господарів: населення, здебільшого серби, дружелюбні, емоційні, товариські. Здебільшого мають риси типових жителів півдня, темноволосі з темними очима. Зростанням вище 170см.
 •  11 років тому
Через Бєлград небезпечно.
Весна 2011р. Чому бути російською поза нашої Батьківщини який завжди комфортно? Згадувати це неприємно, але щоб попередити, до яких ситуацій на дорозі ви маєте бути готові, пишу.
 •  10 років тому
Сербия - перекрёсток Европы
В ходе поездки по странам бывшей Югославии с туроператором Арт-сервис посетили Сербию, страну которую редко посещают наши туристы и обходят туроператоры и напрасно! Сербия - это перекрёсток Европы, между Востоком и Западом, Севером и Югом.
 •  13 років тому
Гірські лижі
Хотіла б поділитися враженнями з тими, хто збирається до Сербії на гірськолижний курорт Копаонік. По-перше, саме цей готель розташований на дорозі (трасі між містом Рашка та безпосередньо центром Копаоніка).
 •  15 років тому
Циганське щастя)
Про те, що в Сербії щорічно проводиться фестиваль трубачів, ми дізналися з волі випадку. Зацікавилися моментально, оскільки давно і беззавітно любимо балканську музику (в основному, завдяки Бреговичу та фільмам Кустуриці).
 •  15 років тому
Показати ще »