Відгуки та розповіді про готелі Росії

Розповіді туристів про Росію додати розповідь
Пісня про Батьківщину!
Отже, камради, доповідаю людським друкованим голосом: на батьківщині можна відпочивати анітрохи не гірше, ніж на різних закордонно-розкручених курортах та оздоровницях. Повірте, я знаю.
 •  7 місяців тому
Відпочинок у Сочі листопад-грудень-2021
Нещодавно назад повернулися із Сочі (Адлер). Придбали автобусний тур. Проживали у готелі Ван (з 27.11. 2021 до 04.12. 2021). Відпочили дуже добре та весело. Повернулися у Весну, у нас все похмуро, а там сонечко, ні, були дні, коли було похмуро, але лише один день і то надвечір погода відновилася.
 •  8 місяців тому
Подорож довжиною о четвертій годині, або Золота осінь у Нижегородському Кремлі. Продовження
Початок тут >>> Моя прогулянка кремлем ще далеко не закінчилася, і подивившись, де зараз можна вийти, вирушаючи далі. А через ялинки виглядає щось нове, і це справді повністю відновлена ​ ​ церква Симеона Стовпника, храм був відбудований у камені в 1743 році, на місці дерев'яного, ...
 •  8 місяців тому
Подорож довжиною о четвертій годині, або Золота осінь у Нижегородському Кремлі (фото-прогулянка)
Трохи історії мого міста, як свідчить літопис, Нижній Новгород заснував володимирський князь Юрій Всеволодович у 1221 році. Місто стало однією з найважливіших фортець на південному сході Русі, його військо захищало межі держави від набігів татар.
 •  9 місяців тому
Росія змінює полюси
Туроператор «Міракль»: «Сахалін, намисто Курильської гряди», липень – серпень 2021 р. «У село, до тітки, в глуш, в Саратов». Стара істина, яка стала понад злободенною зараз.
 •  1 рік тому
Незабутня подорож до Карелії!
Кожна наша подорож з дітьми з гімназії насичена цікавими новими місцями, пізнавальними історіями, мальовничими краєвидами, привітними людьми, радісними емоціями, сонячною погодою.
 •  1 рік тому
Навіщо їхати за кордон, якщо навколо така краса? Відпочинок та весна у Плесі!
Останній тиждень відпустки вирішила нарешті провести з користю. Тому разом із подругою цілком спонтанно вирушили в імпровізовану подорож деякими містами «Золотого Кільця».
 •  1 рік тому
Торжок. Немає некрасивих міст
Багато хто чув жарт «Немає негарних жінок, є мало мало горілки недофінансовані». Ось і з містами та сама історія. Торжок… Назва містечка, як кажуть, на слуху, нарівні з іншими малими історичними містами, на зразок Суздаля, Переславля-Залеського, хоч вони й у іншій губернії.
 •  1 рік тому
Торжок. Велике у малому
Коли виходиш на береги річки Тверці в Торжці, то насамперед впадає у вічі велика кількість церков. Куди не глянь – скрізь бані та головки. Десь маленькі та стрункі. . . Маківки Георгіївської церкви.
 •  1 рік тому
Калининград. Без придихання, але з цікавістю
Як кажуть, не минуло й року з тієї поїздки, а я тільки дісталася до опису. Ну, нічого, якраз зимовий сезон встигає, то майже в тему : ). Калінінград – місто нині мегапопулярне серед туристичної братії.
 •  6 місяців тому
Показати ще »