Відгуки та розповіді про готелі росії

Розповіді туристів про росію додати розповідь
Відпочинок у Кисловодську
 Відпочинок у Кисловодську Все зіпсувала орендована квартира за адресою Широка 6. Ось настала довгоочікувана коротка відпустка. І ми поїхали з дружиною та донькою до Кисловодська.
 •  10 місяців тому
Круїз Волгою
Вперше вирушили відпочивати на теплоході Н. А. Некрасов 08.07. 22-11.07. 22г і не розчарувалися, тільки не вгадали з кількістю днів, наступного разу круїз буде не менше 5-7 днів.
 •  1 рік тому
Пісня про Батьківщину!
Отже, камради, доповідаю людським друкованим голосом: на батьківщині можна відпочивати анітрохи не гірше, ніж на різних закордонно-розкручених курортах та оздоровницях. Повірте, я знаю.
 •  2 роки тому
Відпочинок у Сочі листопад-грудень-2021
Нещодавно назад повернулися із Сочі (Адлер). Придбали автобусний тур. Проживали у готелі Ван (з 27.11. 2021 до 04.12. 2021). Відпочили дуже добре та весело. Повернулися у Весну, у нас все похмуро, а там сонечко, ні, були дні, коли було похмуро, але лише один день і то надвечір погода відновилася.
 •  2 роки тому
Подорож довжиною о четвертій годині, або Золота осінь у Нижегородському Кремлі. Продовження
Початок тут >>> Моя прогулянка кремлем ще далеко не закінчилася, і подивившись, де зараз можна вийти, вирушаючи далі. А через ялинки виглядає щось нове, і це справді повністю відновлена ​ ​ церква Симеона Стовпника, храм був відбудований у камені в 1743 році, на місці дерев'яного, ...
 •  2 роки тому
Подорож довжиною о четвертій годині, або Золота осінь у Нижегородському Кремлі (фото-прогулянка)
Трохи історії мого міста, як свідчить літопис, Нижній Новгород заснував володимирський князь Юрій Всеволодович у 1221 році. Місто стало однією з найважливіших фортець на південному сході Русі, його військо захищало межі держави від набігів татар.
 •  2 роки тому
Росія змінює полюси
Туроператор «Міракль»: «Сахалін, намисто Курильської гряди», липень – серпень 2021 р. «У село, до тітки, в глуш, в Саратов». Стара істина, яка стала понад злободенною зараз.
 •  3 роки тому
Про пляж Нива
Хочу поділитися з вами відгуком про пляж ДОЛ Ніва в місті Геленджик, де ми відпочивали в липні 2021р. Пляж знаходиться в частині міста під назвою Товстий мис, що є безперечним плюсом, оскільки він досить віддалений від центру міста з натовпами народу на пісочних пляжах.
 •  1 рік тому
Незабутня подорож до Карелії!
Кожна наша подорож з дітьми з гімназії насичена цікавими новими місцями, пізнавальними історіями, мальовничими краєвидами, привітними людьми, радісними емоціями, сонячною погодою.
 •  3 роки тому
Навіщо їхати за кордон, якщо навколо така краса? Відпочинок та весна у Плесі!
Останній тиждень відпустки вирішила нарешті провести з користю. Тому разом із подругою цілком спонтанно вирушили в імпровізовану подорож деякими містами «Золотого Кільця».
 •  3 роки тому
Показати ще »