Відгуки та розповіді про готелі Домбая

Розповіді туристів про Домбай додати розповідь
Жахливе місце. Смітник, а не готель
Подорожую я 19 років і в моїй скарбничці вражень був різний вид відпочинку: як бюджетний, так і дорогий, що порівняти і з чим порівняти. На Домбай купила путівку від Колібрі тур-Бєлгород.
 •  2 роки тому
Краще переночувати у наметі
Готель має приблизно п'ять номерів з ремонтом. Фотографії цих номерів викладаються на веб-сайтах. Інші дві сотні номерів можна охарактеризувати як "дідусь сарай". Коли ми прибули в готель, нам запропонували вибрати номер який сподобається.
 •  4 роки тому
Жах
Дуже жахливий готель, там холодно сиро і смердить цвіллю. Туди поїде лише той, хто не думає про своє здоров'я. Я вважаю краще переплатити, але відпочивати з комфортом. За всіма відгуками вже зрозуміло, що ремонт, який затягнувся на рік, ніколи не закінчиться.
 •  6 років тому
Що таке "не щастить" і як з ним боротися - 2
Початок тут https://www.turpravda.ua/ua/dombay/blog-289377.html Вдома Вадик радісно повідомив, що, мабуть, у нього тріщина в ребрі! Він на лісовій дорозі примудрився сліпу в'їхати у вимоїну, там, де траса перетинає струмок.
 •  6 років тому
Що таке "не щастить" і як з ним боротися
Цього року на лижі не збиралися. Ні грошей, ні відпустки цього передбачено був. А потім, відразу, якось усе утворилося – і відпустка, і кошти. Варто тільки Вєркиному чоловікові натякнути, що він готовий, незважаючи ні на що, їхати як минулого року.
 •  6 років тому
Кидають клієнтів!
Купили за Бігліоном купон, забронювали номер. Приїхали, а нам адміністратор повідомила, що договір розірваний і нас не заселять! І нічого, що ми вже заплатили 3000, нам запропонували заплатити по новій по 2000 на добу.
 •  7 років тому
Долгожданные покатушки
По разным причинам два катальных сезона нами было пропущено. Жизнь проходит мимо! Надо ехать! А куда? Европа нам не светит. На Буковель не хочется. А очень хочется нам на милый сердцу седой Кавказ.
 •  7 років тому
"Зоряний"- рулить !!!
Доброзичливість обслуговуючого персоналу, тепло, чистота, затишок, розташування в тихому місці Домбаю (на відміну від центру навколо витягів), близькість до витягів, навколо безліч кафе, магазинів з продуктами.
 •  7 років тому
жах! (січень 2018)
У такому чудовому місці – така жахлива база! По-перше - піднімають із Домбая до табору на буханці разом із мішками картоплі, які перевертаються під час струсу по купах. По-друге - немає гарячої води!
 •  6 років тому
Сто разів подумайте, якщо хочете оселитися в цьому готелі!
Жахливіше за готелі та обслуговування не бачили всі 80 осіб, яким "пощастило" провести там кілька ночей! Номери холодні та брудні! Води гарячої періодично немає! Співробітники готелю входили без стуку в номер!
 •  8 років тому
Показати ще »


Ще про Домбай