Алібек 2*– Відгуки

4
Оцінка 5.010
на основі
4 відгуків
База відпочинку «Алібек» розташована на території Тебердинського заповідника біля підніжжя мальовничих гір Головного Кавказького хребта за 7 км від п. Домбай. На величезній території бази відпочинку на березі гірської річки знаходяться 3 житлові 2 та 3-поверхові корпуси, виконані в альпійському стилі. Неподалік від бази є мальовничі водоспади, льодовики Алібек, Турьєве озеро в лісовому масиві. Неподалік бази відпочинку знаходяться пологі схили для гірськолижників-початківців з бугельними витягами. До основних гірськолижних трас підвіз здійснюється транспортом бази відпочинку Алібек.Детальніше →
аватар
 •  їздив(а) 7 років тому
Оцінка 1.0
У такому чудовому місці – така жахлива база! По-перше - піднімають із Домбая до табору на буханці разом із мішками картоплі, які перевертаються під час струсу по купах. По-друге - немає гарячої води!! ! ! Відмазують неправильною водопороводною системою! Люди 21 століття! По-третє – на базі немає аптечки, немає медпункту, а адміністратор та покоївки вночі, коли мені було погано, не дали навіть активованого вугілля, сказавши, що у нас такого немає. … Ще ▾ У такому чудовому місці – така жахлива база! По-перше - піднімають із Домбая до табору на буханці разом із мішками картоплі, які перевертаються під час струсу по купах. По-друге - немає гарячої води!! ! ! Відмазують неправильною водопороводною системою! Люди 21 століття! По-третє – на базі немає аптечки, немає медпункту, а адміністратор та покоївки вночі, коли мені було погано, не дали навіть активованого вугілля, сказавши, що у нас такого немає. Табір знаходиться в ізоляції, а у них не виявилося навіть знеболювального для дівчини, що підвернула ногу! Далі, про ціноутворення – ціни вигадуються з голови та не відповідають інформації на сайті! 3000 за ліжко за добу - при цьому немає гарячка води, немає мила і шампуню, немає вай фая і тв, немає холодильника, немає тапочок, в 3-місному номері однодверна шафа - це як! харчування – гірше ніж у лікарні! За ціною занесення на 4-зірковий готель! а за фактом гірше смердючого хостелу! А насамкінець добило, що на запитання куди погуляти – відповіли – ТУТ НІКУДИ ХОДИТИ ГУЛЯТИ І ТРАСИ У НАС НЕ ДУЖЕ! А підйом з Домбаю до табору на буханці картоплі, що везе попутно, коштує 1500 руб. . !!!!!!!!!!!!! ! ! Горе-комерсанти! Ворогу не забажаю!
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 9 років тому
Оцінка 1.0
Не рекомендую. Сервіс жахливий. Працюють грубіяни. За кожний крок треба платити. При цьому потрібно просити, щоб нам надавали ту чи іншу платну послугу. Замовили сауну, надали лазню. … Ще ▾ Не рекомендую. Сервіс жахливий. Працюють грубіяни. За кожний крок треба платити. При цьому потрібно просити, щоб нам надавали ту чи іншу платну послугу. Замовили сауну, надали лазню. Брудну до жаху. Цвіль, грибки на стінах, на дверях. У простирадлах мертві мухи. На підлозі грудки бруду. У готелі брудно. Коридори брудні, номери трохи кращі. Рушник у номерах немає. Номери смердять каналізацією. А про техніку безпеки і мови немає. Вони навіть не знають, що таке. Природа дуже гарна. Але жахливі працівники.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 15 років тому
Оцінка 9.0
коли в самому Домбаї будівництво - то Алібек кермує, але поїсти особі ніде, про столову підтримку - просто кошмар, спускатися вниз або дорого або тому довго беремо з собою. … Ще ▾ коли в самому Домбаї будівництво - то Алібек кермує, але поїсти особі ніде, про столову підтримку - просто кошмар, спускатися вниз або дорого або тому довго беремо з собою. Але тут виникає інша проблема знайти мангал та місце "під сонцем". побажання до власників - зробите більше альтанок
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 15 років тому
Оцінка 9.0
Якщо і є де рай на землі, то це на базі Алібек! Чудове повітря! дивовижний вигляд льодовиків та покритих квітами полян! Гарні умови проживання, добродушний персонал. На цьому тлі особливо неприємно вражає жахлива їдальня з її нескінченними кашами та кабачковою ікрою. … Ще ▾ Якщо і є де рай на землі, то це на базі Алібек! Чудове повітря! дивовижний вигляд льодовиків та покритих квітами полян! Гарні умови проживання, добродушний персонал. На цьому тлі особливо неприємно вражає жахлива їдальня з її нескінченними кашами та кабачковою ікрою. Всі страви дорогі та огидні! Підгорілий омлет, несвіжі сирники. За рахунок туристів годують співробітників бази і при цьому ще хамотять, якщо попросиш салатик: "Це тільки для співробітників! ? " поряд чудове недороге кафе з великим вибором смачних страв. Шкода!
Джерело відгуку — vOtpusk.ru


Запитань
поки немає
Поставте запитання про готелі експертам, та отримайте відповіді в найближчі години.
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ
Визначні пам'ятки
Гора Мусса-Ачітара
Оцінка 10.0
росія, Домбай
Активний відпочинок, Природа

База отдыха «Алибек» расположена на территории Тебердинского заповедника у подножия живописных гор Главного Кавказского хребта в 7 км от п. Домбай. На огромной территории базы отдыха на берегу горной реки находятся 3 жилых 2 и 3-этажных корпуса, выполненных в альпийском стиле. В непосредственной близости от базы есть живописные водопады, ледники Алибек, Турьево озеро в лесном массиве.

Недалеко от базы отдыха находятся пологие склоны для начинающих горнолыжников с бугельными подъемниками. К основным горнолыжным трассам подвоз осуществляется транспортом базы отдыха Алибек.

Розташування в 7 километрах от поселка Домбай, в ущелье Алибек.
У готелі

бильярдная,русская баня, сауна, прокат лыжного снаряжения, услуги гида, места для размещения палаток, организуется трансфер Домбай-Алибек, подвоз к подъемникам.

Опис номерів

2-местный 1-комнатный номер корп. 3 (доп. мест нет) - санузел с душем на этаже, телевизор в холле.
2-местный 1-комнатный «улучшенный» номер корп. 3 (доп. мест нет) - санузел с душем, телевизор, балкон.
3-местный 1-комнатный номер корп. 1 (доп. мест нет) - санузел с душем на этаже, телевизор в холле, балкон.
3-местный 1-комнатный номер корп. 3 (доп. мест нет) - санузел с душем на этаже, телевизор в холле.
4-местный 1-комнатный номер корп. 1 (доп. мест нет) - санузел с душем на этаже, телевизор в холле.
4-местный 1-комнатный номер корп. 3 (доп. мест нет) - санузел с душем на этаже, телевизор в холле.
«Люкс» 2-местный 1-комнатный корп. 3 (доп. мест нет) - санузел с душем, телевизор, камин.

Адреса респ. Карачаево-Черкессия, р-н Тебердинский, пос. Домбай.
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ