Старий Домбай 2*– Відгуки

1
Оцінка 2.010
на основі
1 відгуки
2.0 Номер
2.0 Сервіс
2.0 Чистота
5.0 Харчування
2.0 Інфраструктура
Готель «Старий Домбай» розташований у самому центрі селища. Усі підйомники знаходяться у кроковій доступності. Будівля Старого Домбаю є шестиповерховим котеджем з натурального дерев'яного бруса. Тут можливий комфортний відпочинок не лише взимку, а й улітку.Детальніше →
аватар g-tata1
Жахливіше за готелі та обслуговування не бачили всі 80 осіб, яким "пощастило" провести там кілька ночей! Номери холодні та брудні! Води гарячої періодично немає! Співробітники … Ще ▾ Жахливіше за готелі та обслуговування не бачили всі 80 осіб, яким "пощастило" провести там кілька ночей! Номери холодні та брудні! Води гарячої періодично немає! Співробітники готелю входили без стуку в номер! Харчування затримували на годину і більше! Люди, які приїхали відпочивати і провести час з користю, більше чекали, коли їх погодують, ніж витрачали час на себе! Адміністратору потрібно бути добрішим до людей, інакше не можна таким людям працювати з людьми! Готель хоч і "новий", але це мало чому допомогло! звернення з проханням: "Зніміть самостійно постільна білизна"-сервісу 0! Дуже шкода, що курорт Домбай намагається всіма силами розвиватися і тим самим допомагає Росії залучити туристів подивитися всі краси Нашої країни, а не зарубіжні країни, але такі готелі перешкоджають і тягнуть розвиток у зворотний бік!


Запитань
поки немає
Поставте запитання про готелі експертам, та отримайте відповіді в найближчі години.
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ
Визначні пам'ятки
Гора Мусса-Ачітара
Оцінка 10.0
росія, Домбай
Активний відпочинок, Природа

Отель «Старый Домбай» расположен в самом центре посёлка. Все подъёмники находятся в шаговой доступности. Здание Старого Домбая представляет собой шестиэтажный коттедж из натурального деревянного бруса. Здесь возможен комфортный отдых не только зимой, но и летом.

Розташування Расстояние до подъемника: маятниковая канатная дорога — 10 м; гондольная канатная дорога – 70 м; кресельная канатная дорога — 200 м.
У готелі

Высокогорный прокат снаряжения около 5-й очереди ККД «Снежная королева»; маятниковая канатная дорога (МКД); медиа-студия (фото- и видеосъемка, монтаж, компьютерные услуги); высокогорное кафе «Андерсен» на верхней станции маятниковой канатной дороги.

  • ресторан
  • кафе/бар
  • сейф
  • прокат лиж
Розваги та спорт Прокат квадрациклов; торговые ряды; бар-бильярд (русский и американский); полеты на параплане с инструктором. сауна на дровах с бассейном; конные прогулки;
  • поруч підйомник (до 600 м)
  • сауна/лазня/хамам
  • більярд
  • організація екскурсій
Опис номерів

Всего 38 номеров в 6-этажном здании отеля.

У номерах

Телевизор, санузел, холодильник, шкаф.

Адреса КЧР, п. Домбай, пер. Спасателей, 3
Телефони: +7(865) 220-65-57
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам. . Вы можете прекрасно провести время за игрой в бильярд. Рядом с отелем находится подъемник (до 600 м).В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.