Запитання про росію

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про росію
Здравствуйте, я украинец и хочу поехать в РФ в санаторий, ну и задержаться там у девушки на 3 месяца :) В санатории который делает вызов иностранцев, сказали что они сделают заявку на гос. услуги за три дня до пересечения границы и только тогда станет известно, впустят или нет. Скажите, пожалуйста, может быть, кто-то знает, могут ли на Госуслугах отклонить заявку и из-за чего могут отклонить? И если даже примут и внесут в список тех, кто может пересекать границу, является ли это 100% гарантией того, что на границе пропустят с двух сторон?
3 роки тому  •  2 підписника Відповідей немає
У нас - впевнена, не тільки у нашої сім'ї - цікава ситуація: у батьків підстави для перетину кордону є (у Росії живуть рідні сестри-брати), а особисто у мене дочки - ні. Філософське питання: що робити?
3 роки тому  •  7 підписників 12 відповідей
Думаю виганяти туди на вихідні. У Москві погода божевільня, а там ще +30.
3 роки тому  •  3 підписника Відповідей немає
Плануємо їхати на початку липня.
3 роки тому  •  4 підписника 3 відповіді
Показати ще »
Усі запитання
росія
Адлер Анапа Астрахань Байкал Білгород Владивосток Волгоград Володимир Геленджик Єйськ Єкатеринбург Єсентуки Железноводськ Казань Калінінград Кисловодськ Краснодар Краснокаменськ Москва Нижній Новгород Пріельбруссе Ростов-на-Дону Санкт-Петербург Світлогорськ Сочі Суздаль Тверь Туапсе Челябінськ Червона Поляна Ярославль
ще
ще