Відгуки та розповіді про готелі Сейшельських о-вів

Розповіді туристів про Сейшельські о-ви додати розповідь
Екзотичні сейшели. Частина 2
Острів Ла Діг Початок тут Це найменший із головних трьох островів. Але його розміру цілком вистачає для активного відпочинку та безлічі пляжів. На острові немає громадського транспорту, і всі беруть у найм велосипеди.
 •  6 років тому
Екзотичні сейшели. Частина 1
Сейшели 2017 На цю подорож ми чекали довго. Протягом п'яти років я позирав на акції цього напряму. Мені навіть снилося, що візейр запустив рейс на Сейшели. Ціль наблизилася до реальності, коли авіалінії Qatar оголосили, що починають польоти з Києва.
 •  6 років тому
Три місяці на Сейшелах...
Вже три місяці живу Сейшелах. Працюю у великому готелі на острові Мае. Займаюсь обслуговуванням російськомовних туристів. Проводжу екскурсії, супроводжую у поїздках островами, показую "місцевий колорит" - чаклунів та художників, нічні дискотеки, свята, церкви, музеї, заповідники, ринки, виставлені н...
 •  10 років тому
Нудно
Доброго дня. Рідко пишу відгуки і сама себе за це сварю. Дуже злюсь коли не можу знайти відгуків про країни, що мене цікавлять, тому вирішила написати про останню поїздку на Сейшели.
 •  10 років тому
Зустріч у раю
Я сидів на веранді свого номера в готелі Мерідіан-Фішерман, насолоджуючись ароматом кубинської сигари у поєднання з гарним коньяком. На Сейшельських островах, як це буває часто на далеких островах, темніло рано разом з відходом сонця ставало комфортно і приємно, що дозволяло урізноманітнити своє б...
 •  11 років тому
Рай на землі
Літали вдвох із дружиною 11.03. 12-26.03. 12 З Києва летіли до Абу-Дабі на Міжнародних Авіалініях України з Абу-Дабі на Ethiad до Мае, а з Мае на Air Seychelles на Праслін.
 •  12 років тому
Сейшели
Сейшели - це найкраще місце для відпочинку. Є із чим порівнювати. Мальдіви красиво, але нудно. Тайланд теж здорово, але пляжі не йдуть у жодне порівняння. Єдине, що дороге.
 •  12 років тому
Показати ще »