Райський відсрів!

Написано: 16 листопада 2012
Час поїздки: 10 — 19 грудня 2010
Кому автор радить готель: Для бізнес-поїздок; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
8.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 8.0
Харчування: 8.0
Інфраструктура: 8.0
Відпочивала у цьому готелі з другом у грудні 2010 року.
На Сейшелах була вперше. Авіа компанія Emirates після цієї подорожі тепер моя улюблена авіакомпанія! ! ! Дякую дівчатам, які працюють там. Політ об 11 годині з пересадкою в Дубаї пройшов чудово і комфортно!
По готелю: Готель – хороша четвірка! Сніданки чудові. Плюс на території готелю є ресторани: індійської, японської, тайської кухні. Є ще якісь, але вже не пам'ятаю. Майже щовечора в готелі проходить програма, де влаштовуються вистави з національними танцями. Достатньо весело, але не для кожного вечора. Їздили на екскурсії. Шикарні острови! Величезні черепахи! Гарний підводний світ! Ось після поїздки на Сейшели я пішла вчитися дайвінгу і отримала сертифікат!
Але взагалі Сейшельські острови – це пляжний релаксний відпочинок! Там настільки повільно життя тече, що спочатку напружує, але через пару днів втягуєшся і починаєш жити за їхніми законами та часом! Пляж готельний хороший, з пісочком...хоча вода трохи каламутна.

Екскурсії на острови обов'язкові для відвідування, тому що це райські "острова баунті"! ! ! І звичайно де черепахи на острові "робінзона". І до речі, англієць, який там живе досить адекватна людина, з якою ми чудово поспілкувалися! Взагалі екзотика – це екзотика! !
Мені там сподобалося, але я віддаю перевагу більш різноманітному відпочинку! Але ж готель рекомендую!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал