Відгуки та розповіді про готелі Швеції

Розповіді туристів про Швецію додати розповідь
Поради подорожуючим Стокгольмом
1. Якщо ви прилітаєте пізно в аеропорт Скавста, зупиніться в готелі Connect Hotel Skavsta Airport. Відмінні ліжка та сніданки. 2. Метро, ​ ​ яке рекламують як звичайне метро.
 •  4 роки тому
Уик-энд в Стокгольме, или Город безналичных расчетов
Следуя принципу «Отправляюсь в путешествие – есть билеты на следующее», решила наконец-то  испробовать тур выходного дня. Благо попалась информация о дешевых билетах у МАУ (в одну сторону 1030 грн) в Стокгольм, глянула на расписание и купила.
 •  5 років тому
«Скандінавський бум:Стокгольм,Осло,Копенгаген!»
Виїзд зі Львова з Термінала-А. Як і обіцяли «Аккорд-тур» забрав нас та інших, хто прямував до Термінала-А з залізничного вокзалу Львова. Термінал-А нас не вразив хотілось би чогось більш монументального,казали і переночувати можливо і магазин, а по суті і ночували у Львові,воду купили та...
 •  6 років тому
Круїз у Новий рік
Всім привіт! Як і належить наприкінці року, людина вдається до спогадів, от і я вирішила поділитися спогадами про те, як зустрічала 2018 рік, що минає. А зустрічала я його на судні, а точніше – на поромі, у міні-круїзі з Таллінна до Стокгольма і назад.
 •  5 років тому
Травневі свята у Стокгольмі
Майські свята у Стокгольмі (6-9 травня 2017) Почну свою розповідь, як і більшість туристів, з моменту обмірковування поїздки (одна з найсолодших частин будь-якої подорожі).
 •  7 років тому
Пором зі Швеції до Фінляндії
Довелося мені в рамках моєї подорожі Стокгольмом з'їздити поромом у Гельсінкі. Вирушили ми поромом Viking Line з порту за розкладом близько 16:00, при посадці квитки дивилися, а ось документи перевіряли вибірково.
 •  4 роки тому
Вікенд до скандинавів на поромі+автобус
Так вийшло, що була по роботі в Пітері. Саме місто чудове, приїжджати туди можна часто, але все одно воно залишається напівпрочитаною книгою - все не оминути і не об'їздити.
 •  8 років тому
автобусний тур від Сакумс-Київ-Ріга-Стокгольм-Вільнюс.
На різдво 2016 року ми були в автобусному турі Балтійський вояж+круїз у Стокгольмі від туроператора "Сакумс". я залишила відгук про туроператора і вирішила скопіювати його сюди, в "розповіді про подорожі", раптом комусь допоможе.
 •  8 років тому
Перший раз у Стокгольмі
Цікаве красиве місто. Зовсім не наша (не слов'янська) культура, не наші звичаї. За один день перебування у місті, звісно, ​ ​ побачили мало що. Першу половину дня зайняла пішохідно-автобусна оглядова екскурсія.
 •  10 років тому
Як я потрапив до музею Натуральної Історії
Загалом сьогоднішня історія мала бути зовсім не про музей. У першій половині дня сонце світило будь здоровим, залишивши на мені лише легкі бавовняні тканини та сонцезахисні окуляри.
 •  10 років тому
Показати ще »