Запитання про Швецію

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Швецію
Доброго дня! Хтось уже їздив із туроператором "Стук"? Зараз бачу є непогані ціни на круїз Прибалтикою та Стокольмом.
5 років тому  •  6 підписників 6 відповідей
Просто дуже вже багато негативних відгуків про "Аккорд-тур" за останні місяці начиталася. Не хочеться, щоб "кинули", а в Парижі та Стокгольмі побувати хочеться. Можливо, відгукнеться хтось, хто бував у подібному турі чи порадите інші фірми та туроператори.
8 років тому  •  8 підписників 7 відповідей
після пішохідної оглядової екскурсії буде ще десь 3 години вільного часу. Їду з татом, він не зможе ще стільки ж ходити, а просто сидіти десь у парку не хочеться – ось хочу взяти екскурсію на кораблику. Що порадите?
10 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Здравствуйте.Хто був у турі «Північна сага» (Ріга - Таллінн - Аландські острови), чи є пропозиції від турфірм Риги на липень 2014 року? Може хтось самостійно їздив, то напишіть, пжлст, мені на пошту - [email protected]
10 років тому  •  3 підписника 22 відповіді
Доброго дня. Може, хто був у цьому готелі? Які рекомендації? Які нюанси? Чи поруч магазин Coop? Ну і все-все-все, що пов'язано з цим готелем.
10 років тому  •  немає підписників Відповідей немає
Цікавить наявність цих супермаркетів у Стокгольмі. І якщо є, то адреса чи як доїхати від Т Централен? Дякую!
10 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
Швеція протягом усієї історії чергувалися у розмірі. Як шведська карта виглядає як сьогодні ви можете знати. Поясніть та опишіть, як країна Швеція змінила зовнішність у сімнадцятому столітті на основі наступних карт! Які передумови для змін, що відбулися?
10 років тому  •  2 підписника 3 відповіді
Може хтось був і знає бар чи клуб де є шоу зі стриптизом? ))) Підкажіть )))
10 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Вперше в житті, збираюся до Швеції дикуном. Точніше, хочу, але не знаю як. Я студентка з Красноряська. Де краще отримати візу, що треба, які нюанси. Хто був, хто пробував, хто знає, допоможіть, будь ласка.
10 років тому  •  6 підписників 8 відповідей
Ми йдемо в круїз. Туристи будуть інтернаціональні. Мене цікавить, як записуватися на вечірні шоупрограми, скільки разів можна відвідати? Яку зміну харчування краще вибрати? Як чайові в наказному порядку або можна дякувати на свій розсуд. Чула, що екскурсії за дуже завищеною ціною, яка може бути альтернатива.
11 років тому  •  3 підписника 6 відповідей
Шановні знавці, готуючись до поїздки до Скандинавії, хочу запитати, а на вулиці можна курити хоча б біля урни. А то залякали у відгуках – ніде не можна. Я немолода і це багаторічна звичка. Просвітите, будь ласка
12 років тому  •  6 підписників 14 відповідей
що з одягу захопити із собою. Збираюся на Nordic Gardens 2012
12 років тому  •  немає підписників Відповідей немає
Хочемо провести відпустку з дітьми у Стокгольмі та дуже хочемо готель з басейном та бажано, щоб був жабник для найменшого.
12 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Плануємо поїздку до Латвії, з'явилася думка відвідати Стокгольм. У нас в запасі на нього та околиці-від 1 дня до максимум трьох. Як краще спланувати і що подивитися на околицях Стокгольма. Чи є сенс затриматися там на дві-три доби? Спочатку хотіли на поромі вранці приїхати та ввечері назад до Риги. Або там є що робити та що дивитися. Особливо цікаво, що є біля Стокгольма, о першій півтори їзди на громадському транспорті. Заздалегідь дякую за відповіді!
13 років тому  •  2 підписника 5 відповідей
Розкажіть, будь ласка, про деталі поїздки! Як обирали готель, місто, як отримували візу та як добиралися. спасибі!
13 років тому  •  9 підписників 19 відповідей
Їду на день, із сумою визначилася, а яку краще взяти картку, Візу чи Мастеркард, чи все одно? І ще, за що там розраховуються готівкою, т.. яку приблизно суму мати при собі готівкою. Так, їду самостійно, без турфірми. Спасибі.
13 років тому  •  5 підписників 13 відповідей
у Стокгольмі скільки коштує сходити до туалетної кімнати, купити сувеніри?
14 років тому  •  5 підписників 12 відповідей
Доброго часу доби ВСІМ! Допоможіть знайти відповіді на мої запитання, плізззз. Я їду до Свіссу на запрошення, і у зв'язку з нововведеннями в отриманні візи є питання: 1. Чи потрібне підтвердження повної оплати готелю, чи достатньо підтвердження броні? 2. Чи обов'язково мене повинен зустріти в аеропорту запрошуючий, чи я можу дістатися до призначення самостійно?!
15 років тому  •  1 підписник 2 відповіді
Які будуть практичні поради? Чи сподобався тур?
16 років тому  •  1 підписник 3 відповіді
всім привіт! мене цікавить інтер'єр шведських готелів, офісів, будинків ... з будинками, звичайно, легше, а ось з готелями та офісами .... підкажіть, будь ласка, якщо щось знаєте ...:) спасибі.
16 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Усі запитання
ще