Відгуки та розповіді про готелі Сінгапура

Курорти
Розповіді туристів про Сінгапур додати розповідь
Шахрай із клоповника
Зупинялися в готелі у грудні 2022 року проїздом 2 дорослих та 3 дітей. Взяли два номери. Сказати, що номер мікроскопний нічого не сказати. Розміститися там можна лише якщо ви без багажу.
 •  1 рік тому
Очікування та реалії...
Зупинялися у цьому готелі з 29.04. 2019р. до 02.05. 2019р. При такій не дорогій ціні (для Сінгапуру це дешево, бо саме місто дуже дороге) була готова до непередбачуваних неприємних несподіванок, але готель приємно здивував.
 •  5 років тому
Дивовижний готель!
Готель нам порадили у тур агентстві Фантастичний, просто захоплюючий вид на місто з панорамного басейну! У готелі були три дні, мені здається найбільше часу провели саме в ньому.
 •  7 років тому
Краще один раз побачити
Маленьке відео про готель. Огляд номера, басейну, сніданок, оглядовий майданчик. https://youtu. be/DO3W5S7VYqE Чудовий готель у Сінгапурі. Заселення пройшло за графіком о 15:00.
 •  7 років тому
Мрії здійснюються - Сінгапур
Летели ми до Сінгапуру з острова Балі. Це місто ми лишили на закінчення подорожі.  Прилетіли ми до Сінгапуру об 11:45. Відразу відчули великі розміри аеропорту, взяли віз для ручної поклажі та пішли у бік виходу.
 •  7 років тому
Родзинка нашого відпочинку
Це найдорожчий готель у світі (дорожче за інших було його побудувати) і проживання в ньому досить дороге. Але це варте того! ! ! Ті відчуття, які я зазнав купаючись у басейні на даху Марини, не порівняти ні з чим.
 •  9 років тому
Гарний готель-світова мережа
- за 3 ночі по акції у фералі 2015 р. за DBL Standard – 6500_ руб. - відмінне розташування, при check in не враховані побажання, зазначені при бронюванні, але питання вирішилося швидко при нагадуванні адміністратору (дрібниця, але за такої ціни за такий номер, могли б і уважніше читати побажання-пе...
 •  9 років тому
Готель дійсно заслуговує на 5*!
Готель дійсно заслуговує на 5*! Величезний, розкішний, приголомшливий уяву туриста! Знаходиться практично у центрі міста. Вид із номера важко передати словами т-неймовірний.
 •  10 років тому
"Заміський" готель, дуже гарна територія, три басейни
Сінгапур це острів, місто та держава одночасно. Поняття заміський там просто немає, тому беру слово у лапки. Але хоч це і знаходиться в межах міста, потрапляючи в цей готель, ви знаходитесь в шикарному куточку природи.
 •  10 років тому
Прекрасний готель. Шикарний басейн. Поруч із центром.
У Сінгапурі готелі досить дорогі і вибрати ідеальне співвідношення ціна дуже нелегко. Я вважаю, що це мені вдалося. Обидва готелі, в яких ми зупинялися, були хороші. Але Паркроял Біч краще) На нього була чудова знижка.
 •  10 років тому
Показати ще »


Ще про Сінгапур