Merchant Court 4*– Відгуки

3
Оцінка 7.010
на основі
3 відгуків
Ресторани та кафе - невід'ємна частина життя сінгапурців. Різноманітне меню пропонує страви китайської, індійської та малайської кухні. А Сінгапурський фестиваль національної кухні щорічно перетворює країну на велике свято шлунка.Детальніше →
аватар
 •  їздив(а) 14 років тому
Оцінка 7.0
Зупинялися в готелі в дорозі на відпочинок. Плюс готелю в його місці - на будь-який смак, свого роду "дружба народів", тому що більшість визначних пам'яток центру Сінгапуру розташовані максимум за 20 хвилин неквапливої ​ ​ прогулянки. … Ще ▾ Зупинялися в готелі в дорозі на відпочинок. Плюс готелю в його місці - на будь-який смак, свого роду "дружба народів", тому що більшість визначних пам'яток центру Сінгапуру розташовані максимум за 20 хвилин неквапливої ​ ​ прогулянки. Метро – через вулицю від готелю. Для тусни - поруч Clark Quay (Причал Кларк), свого роду острівець спілкування, де молодь (і не тільки) "гуде" до 4-ї ранку. Місток на Clark Quay ввечері забитий відпочиваючими, причому спостерігається високий відсоток європейців. Кухня тут різноманітна, гарної якості та недорога, так що у готелі ввечері харчуватися і не обов'язково. Навпроти парадного входу в готель є великий торговий центр Central. Номери – нормальні, є все необхідне для переночування. Вибір телепрограм не дуже багатий, але було б дивно вирячитися в телевізор, перебуваючи в Сінгапурі. Дещо дивно надаються послуги Інтернету: Wi-Fi необхідно оплачувати, а підключення через кабель у номері - безкоштовно. Особливих розваг у самому готелі не помітив, але, повторюю, всі центри розваг Сінгапуру, можна сказати, у "кроковій" доступності, особливо з огляду на близькість метро. Як тут уже зазначалося, можна прийняти душ, якщо ви вже виписалися, але відбуваєте в аеропорту пізно ввечері. Сніданок дуже пристойний. хоч і не відрізняється достатком фруктів. Хоч як це парадоксально, але рекомендував би готель і для молоді, і для спокійного відпочинку, і для ділових людей.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 14 років тому
Оцінка 9.0
Я в Сінгапурі пропрацювала 11 років, зараз їжджу мінімум 2 рази на рік і не на 2 дні, а мінімум на три тижні, і при будь-якій можливості намагаюся жити саме в Merchant Court. Сінгапурі, може про щось судити - як про готель, так і про Сінгапур взагалі. … Ще ▾ Я в Сінгапурі пропрацювала 11 років, зараз їжджу мінімум 2 рази на рік і не на 2 дні, а мінімум на три тижні, і при будь-якій можливості намагаюся жити саме в Merchant Court. Сінгапурі, може про щось судити - як про готель, так і про Сінгапур взагалі. Тим більше, що вона навіть не знає, що в готелі всього один поверх для некурців. А як годують у кафе "Blue Potato" в Merchant Court. . .
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 15 років тому
Оцінка 5.0
місце розташування просто супер-на набережній ! ! ! Немає номерів для курців, ми ходили на кожен перекур на набережну (2 хв. ) Сніданки так собі, яйця, омлети і обладнані десерти + соки. … Ще ▾ місце розташування просто супер-на набережній ! ! ! Немає номерів для курців, ми ходили на кожен перекур на набережну (2 хв. ) Сніданки так собі, яйця, омлети і обладнані десерти + соки. . сподобалося) красиво, їздили на Сентозу (так собі), але шоу фонтанів - це щось. Канатка - для екстрималів, туди на ній, а назад на монорейці. бачили, у нас всього 2 дні було на Сінгапур і далі на о. Лангкаві. Рекомендую, ціна-якість і не більше.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru


Запитань
поки немає
Поставте запитання про готелі експертам, та отримайте відповіді в найближчі години.
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ

Рестораны и кафе - неотъемлемая часть жизни сингапурцев. Разнообразное меню предлагает блюда китайской, индийской и малайской кухни. А Сингапурский фестиваль национальной кухни ежегодно превращает страну в большой праздник желудка.

У готелі

несколько баров и ресторанов с живой музыкой, сауна, массаж, тренажерный зал, бассейн, детский бассейн с водными горками, джакузи, услуги няни, 4 конференц-зала и отлично оборудованный бизнес-центр

Опис номерів

476 номеров, включая 6 номеров «студио» (studio room) и 6 номеров класса люкс (suite).

У номерах

ванна, душ, фен, телевизор, мини-бар, сейф, кондиционер с индивидуальной регулировкой.

ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ