Відгуки та розповіді про готелі Словенії

Розповіді туристів про Словенію додати розповідь
Враження про Словенію
У вересні-жовтні 2021 року подорожував до Словенії. Проживав у Рогашці Слатіна, в апартаментах INA, винаймаючи крихітний будиночок у господині Весни, яка керує чотирма апартаментами разом із сином Мануелем (але проживає там лише Весна).
 •  3 роки тому
Експрес-тестування Словенії.
   Ідея відвідати Республіку Словенія на кілька днів давно зріла у моїй уяві. Її стримувала тільки відсутність прямих перельотів з України та карантинні обмеження протягом останніх півтора років.
 •  1 рік тому
Експрес-тестування Словенії
Ідея відвідати Республіку Словенія на кілька днів давно зріла в моїй уяві. Її стримувала лише відсутність прямих перельотів з України та карантинні обмеження за останні півтора роки.
 •  3 роки тому
Новорічна подорож, або Словенією галопом. Цілі, Марібор, Птуй
Новорічна подорож, або По Словенії галопом. Бохінь >>> Новорічна подорож, або По Словенії галопом. Блед >>> Новорічна подорож, або по Словенії галопом. Копер, Піран, Порторож >>> 2 січня – це третій день нашого знайомства зі Словенією.
 •  4 роки тому
Новорічна подорож, або Словенією галопом. Копер, Піран, Порторож
Новорічна подорож, або По Словенії галопом. Бохінь >>> Новорічна подорож, або По Словенії галопом. Блед >>> 1 січня 2020 року. Другий день знайомства зі Словенією і знову ми поринаємо у казку, і цього разу це Адріатичне узбережжя Словенії.
 •  4 роки тому
Новорічна подорож, або Словенією галопом. Блед
Новорічна подорож, або По Словенії галопом. Бохінь >>> А ми знову мчимо далі за нашою Новорічною казкою. Наступна зупинка на озері Блед – його вважають головною пам'яткою Словенії та візитівкою країни.
 •  4 роки тому
Новорічна подорож, або Словенією галопом. Бохінь
Цього року сталося так, що я побувала у новорічній казці. Маршрут був автобусний, проїхали від Бреста кілька країн, але це була лише підготовка до казки. А ось у Словенії ця казка і почалася, і це буде, швидше, не розповідь, а фотозвіт про ті місця, які вдалося відвідати і подивитися, і як завжди га...
 •  4 роки тому
Словенія проїзд. Знайомство.
Далі, Поліна розповіла нам про Словаччину, яку плутають зі Словенією. Я ж хочу розповісти вам про Словенію, яку плутають зі Словаччиною: )    А почнемо ми знайомство зі Словенією, побувавши в її столиці, дивовижному маленькому містечку Любляни.
 •  5 років тому
Гірськолижний курорт та озеро Бохінь
sLOVEnia! Єдина країна, де є слово "любов", у назві.   На жаль, вона не часто розглядається нашими туристами як об'єкт відвідування. Я теж потрапила туди випадково. Ми зібралися поїхати, на озеро Гарда, в Італію.
 •  6 років тому
Оренда авто у Словенії
Замовляла за 2 дні до отримання 24 серпня 2017 на сайті Cars-Scanner. com автомашину. Шукала найдешевшу, але з автоматом на термін 14 днів у Словенії в аеропорту Любляна (щоб взяти та здати в одному місці) на 1 водія.
 •  7 років тому
Показати ще »