Запитання про Словенію

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Словенію
У нас усіх ВНЖ Німеччини, громадянство російське. Чи потрібна нам якась віза? Чи можна транзитом проїхати до Словенії? спасибі
7 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
Дорогі форумчани, у першій сім'ї зібралися в січні 20.2015 р. у Славенію. У сесети дуже мало інформації про послуги російською мовою. Цікавить де і як наперед замовити екскурсії з Любляні У Люблянах житимемо в центр міста в готелі. Буду дуже вдячна якщо хтось за рекомендує турфірму в Словенії, де розмовляють російською мовою. Зарання дякую Василю
9 років тому  •  4 підписника 2 відповіді
У мережі дуже мало інформації про послуги російською мовою. Цікавить, де і як заздалегідь замовити екскурсії з Люблян. У Люблянах будемо жити в центрі міста в готелі. Буду дуже вдячна, якщо хтось порекомендує турфірму в Словенії, де розмовляють російською. Заздалегідь дякую, Світлано.
9 років тому  •  немає підписників Відповідей немає
Наприкінці січня 2014 року плануємо відпустку
10 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Доброго дня. Цікавить, чи відпочивав хтось у містечку Піран у Словенії? Прочитала багато інформації про цей чудовий курорт...але не так багато відгуків(( Може хто поділиться?)) Спасибі!
11 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
У кого у звітах є фото Любляни, будь ласка, дайте посилання.
11 років тому  •  2 підписника 3 відповіді
На які екскурсії і в які країни можна поїхати, щоб не дуже втомлює Рогашку, і які процедури купити обов'язково, крім питного курсу? Прошу поради.
11 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
ціни на лікувальні процедури у лікувальних центрах Полторажу
11 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Чи потрібно брати з собою капці для купання?
12 років тому  •  3 підписника 4 відповіді
Складно ходитиме в бювет людині з хворими ногами?
12 років тому  •  немає підписників Відповідей немає
Скажіть, куди краще поїхати відпочивати в серпні-вересні? Хотілося б на море, але оскільки у Словенії маленький вихід до моря, вражають ціни на відпочинок на узбережжі (особливо в потрібний мені період). Думала також про відпочинок у Бледі. Загалом мені потрібно, щоб було: 1) гарне розміщення 2) що подивитись, куди сходити 3) де потусити увечері 4) бажано, щоб поблизу була оренда машин/велосипедів 5) щоб можна було проїхатися до найближчого прибережного міста (це якщо говорити конкретно про Бледу – читала, що там можна дістатися електричкою за 3-4 години до Копера та Порторожа). Буду вдячна за будь-які корисні поради
12 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Чи легко дістатися авто, чи є парковка. Вартість двомісного проживання 10 днів. Оплата в USD або EURO. І-ні в номері?
13 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Доброго дня! Ми плануємо поїхати наступного тижня до Словенії у Порторож. Не могли б ви розповісти, яка там ситуація з пляжем? Чи є природний вхід у море чи там скрізь бетонні плити та одразу глибина? І підкажіть, чи можливо поїхати в готель Лючия у двомісний номер (чоловік та дитина 5-ти років), чи буде доплата? Або ж необхідно брати тільки сімейний номер який вміщує 4-х осіб? Спасибі за допомогу.
13 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
Їжу відпочивати одна індивідуальним туром. Все забронювала через інтернет. Залишилось тільки дізнатися, як краще доїхати з аеропорту Любляни до Добрни?
13 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
підкажіть, будь ласка, що входить у вартість проживання в Готелі? та Де можна замовити тур до цього готелю з відкриттям візи та перельотом?
13 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
які екскурсії є, та їх вартість?
13 років тому  •  немає підписників Відповідей немає
Підкажіть, що являє собою відпочинок у Словенії? Яке море? Чи чисте море? Клімат? Пляжі? Чим відрізняється від Хорватії? Був у Брелі, готель Marina. Підкажіть, хто був? Спасибі!
13 років тому  •  4 підписника 2 відповіді
Замучило хронічний синусит (гайморит), а дитині бронхи підлікувати потрібно. Чи правильний вибір?
13 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
хотілося б приїхати в липні, щоб і воду попити і в морі скупатися
14 років тому  •  немає підписників Відповідей немає
За місяць-два до від'їзду
14 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Я хочу знати, чи є з курорту Блед екскурсії російською мовою
14 років тому  •  немає підписників Відповідей немає
мені надішлють запрошення,і скільки за часом я можу пробути в Словенії
15 років тому  •  2 підписника 3 відповіді
якщо у мене стоїть відкрита та діюча шенгенська віза – мене до Словенії пустять?
15 років тому  •  4 підписника 10 відповідей
Здрастуйте, мені відмовили у візі на 20 днів у Словенію на приватне запрошення, хоча документів було достатньо. Скажіть, як тепер потрапити до цієї країни, скільки триває «карантин» і на яку візу тепер краще подавати – туристичну, на запрошення чи без запрошення? Спасибі. Інга.
15 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Їдемо у термін вагітності 7 місяців.
16 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
Я маю на увазі процедури SPA, шопінг, екскурсії? Якщо не складно підкажіть одразу і готель, і курорт?
17 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Усі запитання
ще