Відгуки та розповіді про готелі Словаччини

Розповіді туристів про Словаччину додати розповідь
Романтичний вікенд
Все почалося 8 серпня, коли мені на Telegram надійшло повідомлення про пропозицію поїхати до Парижа за 66 євро. Пропозиція дуже зацікавила, але потім, як з'ясувалося, це ціна за умови, що летіти потрібно в аеропорт Бове, а це 100 км від Парижа - втрата часу і фінансово доп.
 •  5 років тому
Двадцять два дні однієї подорожі. День другий
Початок тут >>>  Другого дня з самого ранку порадував сонцем, шикарним автобаном та дуже гарними краєвидами. Ось зліва з'явився на пагорбі найбільший у Словаччині тисячолітній Спішський замок.
 •  5 років тому
Подорож у епоху динозаврів (Кошице, Словаччина)
Якось дитина після перегляду чергових мультфільмів попросила показати йому динозаврів, чим ввела трохи у ступор) Вирішенням даної ситуації було – відвідування Діно-парку, найближчий до нас у м.
 •  5 років тому
Ступачки, выглядки и чучурьедка в Раю
Что мы знаем о Словакии? Ну, кроме того, что её постоянно путают со Словенией? :)) Оказывается, это страна весьма привлекательна для потенциального туриста: доступные цены на еду и жилье, природные заповедники, горнолыжные курорты, небольшие уютные города, интуитивно понятный язык и приветливые люди.
 •  5 років тому
Затишне європейське містечко
Щоб урізноманітнити свій відпочинок на Закарпатті, ми вирішили відвідати словацьке містечко Кошице. Дістатись до нього легко та просто з Ужгорода – автобуси ходять від головного автовокзалу практично кожні півгодини.
 •  5 років тому
Семь стран глазами простого туриста
НЕБОЛЬШОЕ И, КАК ВСЕГДА, НЕОБХОДИМОЕ ВСТУПЛЕНИЕ Путешествия… Как волнует дух это прекрасное, чудное слово… Как много оно в себе заключает… Красивейшие горы, моря, реки нашей старушки Земли… Страны, города, люди говорящие на иных языках… И, конечно, море прекрас...
 •  7 років тому
Дорога до Європи через Словаччину
Дорога Київ-Ужгород-Ліптовський Микулаш-Братислава за останні кілька років стала майже рідною. Скажу чесно, все це тому, що віза у мене словацька, 5-річна, і треба борги словакам віддавати.
 •  8 років тому
Подорож до Словаччини
Словаччина 2015 > Оскільки щедра Іспанія нам відкрила мультивізу, для подорожі на Канарські острови, то ми просто не могли не скористатися нею на повну. Буквально в день, коли ми дізналися, що віза – мульти, я перебрав купу авіасайтів та напрямків та визначив наш подальший маршрут.
 •  9 років тому
Сім днів із життя козачка засланого або оповідь про нелегку долю турагентів - 3
Продовження. Початок тут: Частина 1 Частина 2 До готелю дісталися вже у темряві. Швидко видали ключі та дали півгодини на оселитися, розчехлитися, роздуплитися. Потім на нас чекала вечеря.
 •  9 років тому
Сім днів із життя козачка засланого або оповідь про нелегку долю турагентів.
Продовження. Початок тут: Частина 1 Фрау, я не справжній Штірліц, Я полковник КДБ… (Іван Кайф «Секретне танго») Оповідання назвала так, як назвала через заборону з боку керівництва туроператора говорити іншим членам групи, що я не турагент, і тим більше, що їду безкоштовно.
 •  9 років тому
Показати ще »